Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Wysoka wygrana Trampkarzy...

• autor: polarfun, 2011-06-18 13:27

W dzisiejszym meczu LDT - Polar rozgromił na własnym boisku Stal Świdnicę 8:2 !!  Nie daje to jednak szans pozostania w tej lidze. Polar musi liczyć na wyniki innych oraz czekać na rozstrzygnięcia związane z chęcią pozostania pozostałych drużyn w lidze. Składy, krótki opis meczu nieco później. Informacje dotyczące dalszych losów naszych Trampkarzy będziemy przekazywać na bieżąco...

Czytaj dalej - opis meczu.....

Cały mecz to pełna kontrola wyniku w wykonaniu naszej drużyny. Zaczęliśmy w optymalnym składzie z szeroką ławką rezerwowych. Zgodnie z założeniami zagraliśmy wysokim pressingiem, atakując przeciwnika już na jego połowie. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po zmarnowanej dogodnej  sytuacjacji, po której Adam Żurek wyszedł sam na sam z bramkarzem w 10 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez etatowego wykonawcę SFG Dominika Piwowara, Konrad Kosik precyzyjnym strzałem z głowy nie dał szans bramkarzowi. 8 minut później po samotnej szarży z prawej strony Paweł Zasiadczyk przepięknym strzałem lewą nogą podwyższył na 2:0. Bardzo cieszy bramka Pawła, który swym wkładem w grę zespołu przez całą rundę zasłużył na nią bardzo. Trzecia bramka: Kornel Traczyk lobem z ok. 30 metrów lewą nogą wykorzystał złe ustawienie bramkarza przeciwników. Do przerwy: 3:0.
Druga połowa to nieśmiałe podrygi Stali wykorzystane w 43 minucie, 3:1. Pozostała część meczu to zdecydowana przewaga "naszych". Hat-trick klasyczny Adama Żurka odebrał Stali ochotę do gry. Przeciwnika stać było na nieśmiałą odpowiedź, w 56 minucie strzał "z niczego" i jest 6:2. Kolejna bramka to wzór spokoju, w stylu Van Nistelrooy'a - Maciej Pałaszewski, najmłodszy na boisku położył bramkarza i wprowadził piłkę do bramki. W miedzy czasie "nasi" wielokrotnie próbowali strzałami  z dystansu, chociażby piękna szarża środkowego obrońcy Czarka Wyglądacza i silny, szkoda, że niecelny strzał z 16 m. Jednak to Maciek Zarzycki (17' za Dominika Piwowara) w sytuacji sam na sam ustalił wynik meczu na 8:2.
"Po niedosycie z pierwszej rundy (2:2) pokazaliśmy Stali Świdnica, kto lepiej gra w piłkę. Bardzo cieszy zasłużenie wysoki wynik, ale jeszcze bardziej dobra gra całego zespołu. Szkoda, że "obudziliśmy się" dopiero w ostatnim meczu sezonu. Wierzę, że jest to dobra prognoza na przyszły sezon."  - Powiedzial po meczu Trener Jacek Bartkowiak...