Pięknieje nam murawa !!

• autor: polarfun, 2011-07-29 18:35

Juniorzy na obozie, a na głównej murawie trwają prace renowacyjne. Dziś do redakcji wpłynęły dobre wieści - boisko zostało bardzo krótko przystrzyżone i zwałowane przy użyciu ciężkiego sprzętu. Jak widać zespół naszych konserwatorów robi co może, aby "wykrzesać" wszystko z podłoża i aby nowo dosiana trawa mogła się ukorzenić. Pogoda również sprzyja, znowu będzie deszczowo, więc należy mieć nadzieję, że "stadio del polaro" będzie się nadawać do gry. Prace nie ograniczyły się wyłącznie do głównej płyty - boisko boczne praktycznie jest już super, jeśli chodzi o nawierzchnię.

Duże brawa za ogrom włożonej pracy dla ekipy  oraz oczywiście - SERDECZNE PODZIĘKOWANIA dla: Pana Łukasza, Krzysztofa i Marcina oraz naszej Pani Jadzi !!!

autor: ~Koxikk. 2011-07-29 18:58:38

avatar Murawa jak na Santiago Bernabeu.

autor: ~;) 2011-07-29 19:13:14

avatar Starają się, może juniorzy im to wynagrodzą ;)rn

autor: ~SoulFix 2011-07-29 23:56:55

avatar Może wynagrodzą. Pożyjemy zobaczymy miejmy nadzieje że ugrają coś , zobaczymy też jak poradzi sobie LDJM rocznika 95 jest mało więc zobaczymy co się będzie działo