Zmiany na stronie i podziękowania..

• autor: polarfun, 2011-08-21 11:32

Nasza Strona wciąż się rozwija. Dołożone są nowe zakładki: Kadra LDJM + statystyki oraz Klasyfikacja Strzelców LDJ. Niestety nie jestem w stanie poprowadzić klasyfikacji strzelców LDJM, jest to niemożliwe, gdyż jedyne źródło zbierające info o meczach LDJ - Słowo Sportowe nie podaje strzelców Juniorów Młodszych. To po pierwsze, po drugie istnieje, o czym pewnie nie wszyscy wiedzą Forum LDJ - tutaj link: http://www.ldj.fora.pl/

Prośba, aby zaglądać tam w miarę możliwości i uzupełniać dane, które większość z Was może zdobyć, czy to od kolegów, czy też od zaprzyjaźnionych trenerów, tudzież miejscowych kibiców. Nieważne jak i od kogo, ważne aby info były szybko i skutecznie. Na stronie Forum LDJ jest też odnośnik do naszej zakładki Klasyfikacja Strzelców, aby cała Liga mogła korzystać z informacji, ale również musi też pomagać w tworzeniu tej bazy. Powinno to zwiększyć również ilość wejść na naszą stronę.

Chciałbym również zamieszczać informacje ze spotkań Seniorów Polaru oraz niższych lig, jak Trampkarze.. Tutaj jednak bez informacji Waszych i Trenerów poszczególnych grup, niestety polegnę :)

Pomysł z Facebookiem jednego z Was nie do końca mi się podoba. Poza tym nie do końca jest bezpieczny z uwagi na spamy. Więc absolutnie nie mam zamiaru tam szperać. Jak Ktoś chce, to niech tam zagląda, albo gotowe info (wywiad, foto, relację) prześle do mnie na adres mailowy Redakcji.

To tyle tytułem wyjaśnienia.  Na koniec chciałbym podziękować za coraz większą pomoc nowemu autorowi GW oraz  Fot - K. Żmudzińskiemu !!  Mam nadzieję, że teraz strona nabierze nowego "rozpędu" i zyska nowych sympatyków..

Największą jednak "robotę" robi Trener Rokosz - nie ma kierownika zespołu, sam więc przygotowuje protokoły, składy i zmiany to również Jego zasługa, wywiady i info do prasy sportowej, rozmowy pomeczowe - nie wspomnę o tym, co robi z racji funkcji Trenera :) - tak więc Dzięki Panie Trenerze !!!