Aktualności

Lechia o Meczach Juniorów ...

• autor: polarfun, 2011-09-05 22:36

Źródło: "lechia only pl"

"Juniorzy starsi Lechii zremisowali 0:0 we Wrocławiu z Polarem. Wynik należy uznać za dobry, zważywszy na fakt, iż rywale do tej pory obok lubińskiego Zagłębia wygrali wszystkie mecze i mogli pochwalić się znakomitym stosunkiem bramkowym. Mecz miał wyrównany przebieg, w pierwszej połowie gospodarze trafili w poprzeczkę, w drugiej odsłonie młodzi Lechici mieli dwie "setki", jednak nie udało się im pokonać bramkarza rywali. Mecz był bardzo dobry dla oka, dużo walki, kilka świetnych zagrań, nie zabrakło żółtych kartek jedyne czego brakowało były bramki. Trzeba nadmienić również że dobrze sędziował arbiter tego spotkania który pomylił się tylko w nieznacznych sytuacjach.

czytaj dalej...

Natomiast Juniorzy Młodsi pokonali Polar Wrocław 4:0 po golach Koźmińczuka x2, Roszaka i Skałubińskiego. Początek spotkania to badanie się obu drużyn, po krótkim czasie widać było, że gospodarze będą grali długie piłki na rosłych napastników. Natomiast Lechia grała piłką na nierównej murawie. Pierwszą bramkę zdobywa Skałubiński po prostopadłej piłce od Korkusia z zimną krwią wykańcza akcję. Chwilę później Roszak uderza w poprzeczkę i piłka się odbiła na linii (?). Wrocławianie nie mieli żadnego strzału na bramkę Kocielskiego, choć raz Wojtek musiał zaasekurować naszych obrońców wychodząc na 25 metr. Wynik do przerwy 1:0
Po przerwie taki sam obraz gry. Naszym celem było strzelenie kolejnych goli i uspokojenie gry. Autorem drugiej bramki jest Koźmińczuk, który wykorzystuje podanie od Korkusia. Polar opadł z sił po tej bramce i strzelamy gola, którego zdobywcą jest Roszak pięknie uderzając z dystansu. Chwilę po tym Koźmińczuk dobija rywala ustalając wynik spotkania......"