Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Trampkarze - wysokie loty..

• autor: polarfun, 2011-09-13 08:41

10.09.2011 Nasi Trampkarze w II kolejce Okręgowej Ligi Trampkarzy pojechali po 3 punkty do Jelcza-Laskowic. Nasi swoją wyższość nad Dwójką pokazali już w pierwszej połowie meczu. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 2:0. Druga połowa to absolutna dominacja naszych. Wynik końcowy 9:3 mówi sam za siebie. Cieszy fakt, że nie tylko napastnicy strzelają bramki (Piwowar 3 trafienia), bardzo bramkostrzelna okazała się formacja pomocy (Zasiadczyk 4 gole, Kuc 1, Tobiasz 1). Bardzo przydatny okazał się Patryk Żwakuła. To jego pierwszy mecz w szeregach Polaru. Szybkość Patryka może okazać się nieceniona z silniejszymi rywalami. Gratulacje dla całego zespołu. Miejmy nadzieję, że jego passa potrwa jak najdłużej. W najbliższą sobotę na Zakrzowskim Stadionie podejmiemy zespół - Lotnik Twardogóra. Goście po przegranym meczu z Parasolem 3:2 będą szukać okazji, aby wywieźć z Wrocławia komplet punktów. Na pewno im w  tym nie pomożemy :)