Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Porażki w Lubinie..

• autor: polarfun, 2011-09-24 18:02

Porażkami zakończyli zawody w Lubinie nasi Juniorzy.  Starsi ulegli po słabej grze 2:1 (2:0), a Młodsi zostali poskromieni 5:2 ..

LDJ:
Kluk Paweł - Teodorowicz Paweł, Jachimowski Maciej (46' Ziaja Robert), Skrzydło Andrzej, Molski Dawid - Mikuśkiewicz Artur (46' Foksiński Adrian), Siewiera Marcin (k), Berkowicz Michał, Stępkowski Krystian (80' Świdurski Piotr), Mańkowski Kamil - Narkiewicz Daniel
Bramka:  Dawid Molski

LDJM:
Węglarski Grzegorz(k) - Kalociński Robert (70' Dokla Tomasz), Tychański Łukasz, Wyglądacz Cezary, Żmudziński Jakub - Hanus Adam (50' Salamon Oliwier),  Pałaszewski Piotr, Pałaszewski Maciej (77' Kitowski Patryk), Traczyk Kornel - Żurek Adam, Moskalewicz Kacper
Bramki: Adam Żurek x 2
Żółta Kartka: Piotr Pałaszewski

Autor Foto: K. Wyglądacz

czytaj dalej...

Źródło: "Słowo Sportowe"

Na boisku w Lubinie spotkały się dwie niepokonane drużyny. Przez pierwsze pół godziny na murawie rozgrywały się piłkarskie szachy. Przyczajeni w defensywie goście szukali okazji do kontry, natomiast Zagłębie nie potrafiło sforsować ich linii obronnych. Dopiero tuż przed przerwą ataki lubinian przyniosły skutek. – Moi piłkarze kompletnie  opadli z sił, a rywale natychmiast to wykorzystali – stwierdził trener Polaru Mirosław Rokosz. Wynik otworzył Smęt, który pokonał bramkarza gości z rzutu karnego. Chwilę później do siatki trafił Piechuta i gospodarze schodzili do szatni z przewagą dwóch bramek. Wrocławianie nie zamierzali jednak składać broni i w drugiej połowie podjęli walkę. Kwadrans przed końcem Molski zdobył bramkę honorową niecodziennej urody. Zawodnik gości posłał piłkę w samo okienko bramki Zagłębia. – Po meczu przyznał mi się jednak, że było w tych trochę przypadku. Chciał dośrodkowywać, ale źle trafił w piłkę i zaskoczył wszystkich na boisku – wyjaśnił ze śmiechem trener Rokosz.