Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Porażka Trampkarzy...

• autor: polarfun, 2011-10-02 19:14

Wczoraj nasi trampkarze dostali srogą lekcję od najstarszego klubu sportowego we Wrocławiu. Ślęza, jako ligowy lider z kompletem zwycięstw i jedynie 2 straconymi bramkami w 5 meczach,  zaczęła bardzo zdecydowanie. W pierwszej połowie trafiła aż 5 razy, w drugiej dołożyła jeszcze 4 i ustaliła wynik meczu na 0:9. Nasi chłopcy sparaliżowani siłą rywala kompletnie zapomnieli o przedmeczowych założeniach. Graliśmy bardzo nerwowo , chaotycznie, a rywal bezlitośnie to wykorzystał. W całej tej nieprzyjemnej dla nas sytuacji jest jednak coś, co cieszy. Nie jeden zespół kompletnie załamałby się już po pierwszej połowie, nasi jednak walczyli do ostatniej minuty o honorowego gola. Wiem, że nasz zespół stać na grę na wysokim poziomie. Są jednak czasem takie dni, że kompletnie nic się nie układa. Szkoda, że taki dzień przydarzył nam się w derbowym spotkaniu. Jestem pewien, że nasi chłopcy odblokują niemoc w nadchodzącej kolejce z FC Wrocław. Naszym kolegom ze Ślęzy oraz trenerowi Woźnickiemu życzymy samych sukcesów (z wyjątkiem naszego rewanżu...).  Myślę, że z taką grą zespół Ślęzy bez problemu poradziłby sobie w LDT.