Daniel Narkiewicz na wypożyczeniu..

• autor: polarfun, 2012-02-13 23:21
Nasz napastnik Daniel Narkiewicz wzmocni w rundzie wiosennej występujący w IV Lidze Dolnośląskiej zespół Sokoła Wielka Lipa. Sokół jest jednym z kilku klubów, które zainteresowane były naszym zawodnikiem. Daniel z drużyną Sokoła rozegrał jeden sparing przeciwko Wratislavii, w którym zespół z Wielkiej Lipy zwyciężył 4:0, a nasz zawodnik zdobył 2 gole.. W ubiegłym tygodniu Daniel przebywał na testach w drugoligowym Chrobrym Głogów, gdzie być może pojawi się jeszcze latem. Cały czas swoje zainteresowanie wykazywali działacze GKS-u Kobierzyce. Jednak ostatecznie to Sokół złożył najbardziej konkretną propozycję Polarowi. Tym samym Daniel Narkiewicz został wypożyczony do drużyny Sokoła.
Przypomnijmy tylko, że nasz zawodnik w ubiegłym sezonie zdobył tytuł króla strzelców Ligi Dolnośląskiej Juniorów przyczyniając się w znacznym stopniu do utrzymania naszej drużyny w tej klasie rozgrywkowej. W rundzie jesiennej był najskuteczniejszym zawodnikiem w Klubie - wystąpił w 11 meczach juniorów, zdobywając 10 goli dla tej drużyny, a także zaliczył 5 asyst. Rozegrał  również 4  spotkania w drużynie Seniorów Polaru zdobywając 4  bramki dla tego zespołu. W karierze Daniela przyszedł  czas na to, aby zrobić następny krok. Jaki on będzie, to oczywiście w głównej mierze zależeć będzie od niego samego. My z naszej strony dziękujemy Danielowi za grę dla naszego Klubu, za piękne bramki i emocje. Życzymy przede wszystkim zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celów sportowych, które z pewnością postawione są wysoko.
Powodzenia !!
Autor: MR