Mecze Juniorów w Oleśnicy..

• autor: polarfun, 2012-05-28 18:55
W środę 30.05. o godz 16.00 i 18.15 nasi juniorzy rozegrają mecze w Oleśnicy z miejscową Pogonią. Miejsce: Stadion Miejski w Oleśnicy ul. Brzozowa 5 -  boisko sztuczne.

Obie oleśnickie drużyny są już spadkowiczami, co wcale nie oznacza, że czeka nas łatwa przeprawa.
Sztuczne boisko w Oleśnicy jest specyficzne i punkty tracił tu niejeden faworyt w tym sezonie. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu ligowym na swoim terenie juniorzy starsi Pogoni rozgromili walczący o utrzymanie Orzeł 5:0.
Naszą uwagę szczególnie skupi mecz Juniorów Młodszych, którzy ciągle walczą o utrzymanie. Przed rozpoczęciem sezonu wielu wskazywało nasz zespół jako pewniaka do spadku..  Tymczasem obecnie juniorzy młodsi prezentują się conajmniej dobrze i jest nadzieja, że utrzymają się w lidze.
Bardzo na to liczymy i zapraszamy do kibicowania.

Zbiórka Juniorów Starszych na boisku w Oleśnicy o godz. 14.45.
Zbiórka Juniorów Młodszych na boisku w Oleśnicy o godz. 17.00.
Osoby, które nie mają zapewnionego transportu przychodzą na godz. 14.00 pod Klub.