Ostatki... w Ząbkowicach..

• autor: polarfun, 2012-06-07 16:14
W sobotę nasze zespoły juniorskie wyjeżdżają na ostatni mecz sezonu 2011/2012.
Naszym przeciwnikiem będzie zespół Orła Ząbkowice.
Zbiórka wszystkich zawodników!!!, o godz. 10.00 w sobotę pod Klubem.
Dyżurni:
JS: Skrzydło, Stępkowski, Zdybel
JM: Pałaszewski M., Sławiński, Traczyk
W przypadku nas  jak i i Orła sytuacja jest jasna. Orzeł zapewnił sobie utrzymanie w JS w przedostatniej kolejce.
Nasi Juniorzy Młodsi bez względu na wynik na pewno zajmą miejsce 13 czyli teoretycznie dające spadek, ale w związku z tym, że jest to najlepsze miejsce z drużyn opuszczających LDJM liczymy na utrzymanie.
Powodem do optymizmu są wieści jakie docierają od pewnego czasu ze Świdnicy. Mianowicie połączyć mają się 2 zespoły świdnickie: Stal i Polonia, co zapewni naszym JM - zgodnie z regulaminem - utrzymanie. Jak wiemy też, od kilku lat są drużyny nie przystępujące do dolnośląskich lig ze względu na koszty, czy poziom sportowy.
U nas jak wiemy choć "bidnie ale solidnie". Od lat wbrew problemom finansowym robimy swoje i nasze drużyny prezentują dobry poziom.
Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie również będziemy mogli podjąć skuteczną walkę na najwyższym poziomie juniorskim w kraju.
A skądinąd wiemy, że w planach jest zgłoszenie w przyszłym sezonie drugiego zespołu JS do rozgrywek w lidze terenowej. Oby to wypaliło.

autor: ~rodzio 2012-06-07 17:29:09

avatar wtym sezonie ciezko bylo zlozyc 11 js.to skąd następna 11 nie mówiąc o rezerwach?

autor: ~byja 2012-06-07 20:54:04

avatar Dużo zawodników będzie z rocznika 95' i nie którzy z 94'. Więc drugi skład spokojnie się znajdzie :) Po za tym nie wiadomo co będzie z JM. Jeżeli spadną to zapewne rocznik 96' 97' będzie grał w tej terenówce :)