Koniec Ankiety..

• autor: polarfun, 2012-06-09 21:22

Gratulujemy Wszystkim tym, którzy wierzyli i nie zawiedli się na JS Polaru.. Tak, nasz zespół uplasował się na 5 miejscu i tak też rozłożyły się głosy, bo aż 67%  głosujących wierzyło do końca. Pozostałym niedowiarkom lub też złośliwcom wszelkiej maści współczujemy :(  ..

Wnikliwi kibice i obserwatorzy mogą mieć mimo wszystko niedosyt, gdyż początek sezonu był znakomity i dawał nadzieję nawet na walkę o Mistrzostwo LDJ.. Przypomnijmy: 4 zwycięstwa z rzędu, w tym 3 pogromy rzec by można (5:1, 10:1, 1:0, 5:1), potem remis (0:0) i spektakularne zwycięstwo nad Śląskiem (1:0) po niejasnych sytuacjach  "zakulisowych".. Nasi Juniorzy Starsi prowadzili we wszystkich statystykach i bili na głowę każdy zepół z ligi. Zagłębie tylko się przyglądało, bardzo się nas bało, a to wszystko podsycane było przez redaktora Haraźnego ze Słowa Sportowego.. Tak, tak - właśnie taki był początek.. Późniejsze wydarzenia, zmiany i inne niezależne czynniki troszkę to pozmieniały, ale to również temat na podsumowanie.. Tak czy inaczej wynik JS jest znakomity i zasługuje na uznanie..

Gratulacje dla zawodników, trenera Rokosza i Wszystkich, którzy wspierali tą drużynę w jakikolwiek sposób..

Na koniec gratulacje dla zawodników Zagłębia Lubin, wywalczyli dublet - Mistrzostwo LDJ zarówno w JS jak i w JM !!

autor: ~ccc 2012-06-10 06:31:10

avatar gratulacje dla chłopaków za walke do końca.