Niespodzianka JM Polaru w Ząbkowicach..

• autor: polarfun, 2012-06-10 17:11

JM Polaru, chcąc podziękować swojemu trenerowi, wręczyli mu mały upominek. Tak relacjonuje to wydarzenie wzruszony Trener Mirosław Rokosz:

"Przed meczem (akurat był spiker i nagłośnienie) chłopcy wręczyli mi pamiątkową koszulkę z podziękowaniami za pracę w tym roku i podpisami wszystkich zawodników.

Było to bardzo miłe,tym bardziej, że na oczach kibiców z Ząbkowic. I pewnie trochę wywołało zdziwienie, bo patrząc na tabelę to wynik sportowy imponujący nie jest.
Tym bardziej wzruszyło mnie to, że chłopcy docenili, ile pracy wykonaliśmy i jaką przemianę przeszliśmy w ciągu roku. Dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy włożyli serce w walkę o utrzymanie zespołu w lidze. Dzisiaj, kiedy patrzę na zawodników Juniorów Młodszych, to jestem zaskoczony tym, jak każdy z nich zrobił wielki postęp indywidualny. Bez względu na zajęte miejsce gwarantuję wszystkim, że efekty pracy widoczne będą w przyszłym sezonie w lidze juniorów starszych, do której przechodzi spora część drużyny. Liczę na to (a są ku temu powody), że pozostaniemy w lidze juniorów młodszych, w której wiodącą rolę pełnić będzie grupa chłopaków z tego sezonu, a dołączający do nas trampkarze jak najszybciej dorównają do poziomu ligi."