Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Niedzielne granie..

• autor: polarfun, 2012-09-09 22:31

W dzisiejszych meczach nasi seniorzy pokonali u siebie Czarnych Sobocisko 4:3 (bramki: Szymański, Kulik, Wójcik, Kotecki).

Swoje pierwsze zwycięstwo zanotowali Juniorzy Starsi. Pokonali oni w Ząbkowicach miejscowy Orzeł 2:0 po golach Gryza i Płazy.

cd.

Paradoksalnie gra nie była tak dobra jak wynik. JS nie "błyszczeli" zwłaszcza w drugiej połowie kiedy pozwolili rywalowi na zagrożenie pod naszą bramką. Orzeł miał co  najmniej 3 wymarzone sytuacje by zdobyć bramkę. Tym razem jednak to nam dopisało szczęście (w końcówce meczu strzał przeciwnika  z kilku metrów trafił w spojenie bramki). Wynik ustalony został po 30 minutach i był to nasz najlepszy moment gry w tym spotkaniu. Potem gra stała się chaotyczna, a zawodnicy popełniali sporo błędów. Nie sądźmy jednak zwycięzców. 3 punkty na pewno cieszą, i za to dziękujemy juniorom.

Juniorzy Młodsi doznali kolejnej porażki. Tym razem przegrali 0:5. Drużynę czeka sporo pracy, żeby wyjść na prostą, bo jak na razie ciężko być optymistą patrząc na mecze naszych JM.

Niemniej jednak weekend w wykonaniu naszych 3 najstarszych zespołów należy uznać za udany.