Ostatni mecz Juniorów..

• autor: polarfun, 2012-10-11 20:17

10.10.2012
DLJS: Górnik Wałbrzych – Polar Wrocław 1:4

Pierwsze minuty meczu nie wskazywały na to, że skończy się on takim wynikiem. Nikt się tego nie spodziewał. Natomiast już w 8 minucie po rzucie rożnym naszych gości nasza obrona lekko przysnęła i za sprawą Daniela Skrzydło Polar Wrocław prowadzi 0-1, po strzale głową do naszej siatki. Od tego nasi zawodnicy nie poddali się tylko ruszyli do ataku, następuje istna wymiana ciosów. W 11 min strzelec bramki przedarł się przez naszych obrońców i znowu zagroził naszemu bramkarzowi. Natomiast już w 16 minucie Michał Bartkowiak po strzale trafia w słupek gości , nabiegający Filip Arski chce dobić piłkę do siatki, ale dobrze ustawiony bramkarz przechwytuje piłkę. 34′ minuta meczu – goście strzelają kolejnego gola za sprawą Dawida Molskiego. Nie pozostajemy dłużni, ponieważ tuż przed końcem połowy meczu Marcin Kobylański strzela bramkę kontaktową i do szatki schodzimy z nadzieją, iż zdołamy dołożyć choć 1 punkt do naszego dorobku. Zaczynamy drugą połowę meczu  ambitnie i z duża piłkarską determinacją nasi juniorzy dążą do wyrównania spotkania. Niestety po nieudanej interwencji naszego bramkarza Dominika Czopa w 49′ minucie meczu drugiej połowy, arbiter dopatruje się faulu i dyktuje rzut karny. Egzekutorem jedenastki zostaje Artur Mikusklewicz, który mocnym i precyzyjnym uderzeniem podwyższa wynik dla swojej drużyny na 1-3. Z naszych podopiecznych zeszło powietrze i za wiele się nie działo od 52′ minuty kiedy to Mateusz Kubowicz wychodząc na pozycję sam na sam, chcąc lobować bramkarza niestety przerzuca piłkę nad poprzeczkę. W 77 minucie meczu wynik ulega zmianie gdy Andrzej Majewski strzela dla swojej drużyny kolejną bramkę. W dniu dzisiejszym przegrywamy mecz 1-4.

07.10.2012r. godzina: 11.00 Stadion w Wałbrzychu Ratuszowa 6 Dolnośląska Liga Juniorów Starszych

Górnik Wałbrzych – Polar Wrocław  1 – 4

skład Górnik Wałbrzych: Dominik Czop, Maciej Kwiatkowski, Bartosz Chabrowski, Mateusz Krzymiński, Wojciech Rzeczycki, Marcin Kobylański, Przemysław Rachwalski, Sebastian Surmaj, Maciej Iwicki, Michał Bartkowiak, Filip Arski, Mateusz Gawlik, Dawid Skarbiński, Łukasz Zieliński, Radosław Łatka, Mateusz Kubowicz, Paweł Kryska, Kamil Misiak

Trener: Ryszard Mordak, Kierownik drużyny: Jarosław Kowalczyk

skład Polar Wrocław: Olaf Mikołajek, Dawid Molski, Maksym Garncarz, Maciej Joachimowski, Paweł Teodorowicz, Andrzej Majewski, Artur Mikusklewicz, Hubert Miara, Andrzej Skrzydło, Paweł Gruz, Dawid Płaza, Andrzej Łomża, Jarosław Głodek, Krystian Zdybel, Maciej Pałaszewski, Cezary Wyglądacz, Piotr Pałaszewski

Trener Mirosław Rokosz, Kierownik Rafał Płaza , lekarz/masażysta Ireneusz Białoń

zmiany: Górnik Wałbrzych

46 min Maciej Iwicki – zszedł, Łukasz Zieliński – wszedł

46 min Bartosz Chabrowski – zszedł, Kamil Misiak – wszedł

46 min Wojciech rzeczycki – zszedł, Mateusz Kubowicz –wszedł

58 min Filip Arski – zszedł, Radosław Łatka – wszedł

72 min Przemysław Rachwalski – zszedł, Paweł Kryska – wszedł

żółte kartki: Górnik Wałbrzych Maciej Kwiatkowski

żółte kartki: Polar Wrocław – Brak kartek

Skład Sędziowski OZPN Jelenia Góra

Mateusz Owoc , Łukasz Basiak, Marcin Misiewicz

..........................................................................................

Juniorzy młodsi wygrywają z Polarem Wrocław

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana, nasz zespół brał bardzo asekuracyjnie. W 20′ minucie mieliśmy pierwszą sytuację do zdobycia bramki, po dograniu Szymona Ręczkowskiego  Michał Tytman niestety przestrzelił. W 27 minucie meczu po strzale z rzutu rożnego przez gości Cezary Wyglądacz kieruje głową piłkę do naszej bramki. Do szatni schodzimy z wynikiem 0-1. W drugiej połowie przebieg meczu diametralnie się zmienia. Z minuty na minutę zdobywamy przewagę nad przeciwnikiem. W 48′ minucie po dograniu piłki przez Michała Tytmana do Dominika Wożniaka ten  strzale z 20 metra boiska zaskakuje bramkarza i zdobywa bramkę dla naszego zespołu na 1-1. W 60′ minucie po bardzo dobrym dograniu Michała Tytmana do Damiana Migalskiego ( popularny NUNO zwany Mruczkiem), temu ostatniemu udaje się wyjść na pozycję sam na sam i podwyższyć wynik meczu na 2-1. 6 minut później po idealnej akcji zespołowej Michał Tytman dogrywa piłkę do Damiana Migalskiego, który rajdem mija obrońcę i dogrywa piłkę wzdłuż bramki przeciwnika, gdzie Mateusz Sobiesierski nabiegając i zamykając całą akcję kieruje piłkę do siatki i tym samym podwyższa wynik na 3-1. I tym wynikiem kończymy spotkanie.

07.10.2012r. godzina: 13.15 Stadion w Wałbrzychu Ratuszowa 6

Górnik Wałbrzych- Polar Wrocław wynik meczu: 3 – 1 (0:1)

Skład Górnik Wałbrzych: Gracjan Błaszczyk, Bartłomiej Mięgoć, Tomasz Kmieć, Mateusz Sobiesierski, Michał Tytman, Dominik Bronisławski, Szymon Ręczkowski, Patryk Kowalczyk, Alan Mordasiewicz, Kamil Misiak, Jakub Borek, Mateusz Łobodziński, Piotr Rojek, Michał Literski, Dominik Wożniak, Marcel Otok, Mateusz Badeński, Damian Migalski

Trener: Maciej Jaworski

Kierownik drużyny: Jarosław Kowalczyk

skład Polar Wrocław: Daniel Kucharski, Piotr Pałaszewski, Cezary Wyglądacz, Paweł Zasiadczyk, Bartosz Śliwiński, Kornel Traczyk, Jakub Zińczuk, Dawid Tobiasz, Piotr Pałaszewski, Dominik Piwowar, Jakub Biernacki, Oliwier Salomon, Piotr Winiarz

Trener: Mirosław Rokosz

żółte kartki: Dominik Woźniak, Dominik Bronisławski (Górnik Wałbrzych), Piotr Pałaszewski (Polar Wrocław)

Zmiany Górnik Wałbrzych

41 min Kamil Misiak – zszedł, Dominik Wożniak – wszedł

41 min Alan Mordasiewicz – zszedł, Damian Migalski – wszedł

72 min Ręczkowski Szymon – zszedł, Mateusz Badeński – wszedł

75 min Michał Tytman – zszedł , Marcel Otok – wszedł