Nabór do drużyn Juniorów MKS POLAR!

• autor: polarfun, 2012-11-05 11:26

UWAGA ZAWODNICY  Z ROCZNIKA 1995, 1996, 1997!

Runda jesienna kończy się i jak zawsze jest to czas na podjęcie indywidualnej decyzji co do dalszej przyszłości. Zapraszamy każdego zdolnego i ambitnego zawodnika, zwłaszcza z niższych klas rozgrywkowych juniorskich, do tego, by rozpoczął przygodę z Dolnośląska Ligą Juniorską w MKS POLAR WROCŁAW. Z naszego zespołu Juniorów co roku kilku zawodników przechodzi na poziom seniorskiej piłki na różnym szczeblu, od I ligi do IV ligi włącznie. Już w trakcie tej rundy jesiennej zainteresowanie naszymi zawodnikami z drużyny Juniorów Starszych przyniosło efekt w postaci zaproszenia trzech zawodników, na treningi do drużyny Młodej Ekstraklasy Śląska Wrocław S.A.

Jeżeli czujesz się na siłach, masz swoje marzenia i nie boisz się nowych wyzwań to nie zwlekaj ani chwili. Im szybciej zgłosisz się do naszego klubu, tym lepiej dla Ciebie! Każdy z WAS może spróbować swoich sił przychodząc na treningi juniorów, ale najistotniejsze by od stycznia wziąć udział w przygotowaniach do rundy wiosennej.

W sprawie udziału w treningach kontaktuj się z:
biurem klubu: tel. 71 -  330 44 33,   mail: mks_polar@poczta.fm

lub trenerem odpowiedzialnym za nabór: tel. 694-670-441,

lub z administratorem strony: mail  polarwroclaw@onet.pl

Pamiętaj, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy razem z naszym zespołem w czasie zimowym to podstawa w zbudowaniu właściwej formy sportowej