Kolejne sparingi

• autor: polarfun, 2013-02-14 23:21

Zawodnicy MKS Polar rozegrają w ten weekend kolejne sparingi.

Tym razem jako pierwsi rozpoczną Juniorzy Młodsi, którzy zmierzą się z zespołem AZS Wrocław występującym w  Ekstraklasie Kobiet. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 14.00 na sztucznym boisku AWF przy ul. Mickiewicza. Zbiórka zawodników o 13.15 .

Juniorzy Starsi podejmą rówieśników z Polonii Leszno. Zespół ten po jesiennych rozgrywkach jest wiceliderem Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Mecz odbędzie się w niedzielę na sztucznym boisku przy ul. Sztabowej we Wrocławiu o godz. 17.00. Zbiórka zawodników o 16.15.

Zaraz po nich, na tym samym boisku o godz. 18.45 swój sparing rozegrają Seniorzy Polaru. Ich przeciwnikiem będzie zespół KS Łozina występujący we wrocławskiej lidze okręgowej seniorów. Zbiórka zawodników o godz. 18.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców i sympatyków piłki nożnej we Wrocławiu.