Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Juniorzy starsi Polonii Leszno za mocni.

• autor: polarfun, 2013-02-17 22:43

Juniorzy starsi Polonii Leszno zrewanżowali się za ubiegłotygodniową porażkę swoich młodszych kolegów z Polarem i dzisiaj pewnie pokonali juniorów starszych Polaru 2:0.

Tylko do około 30 minuty nasz zespół był równym przeciwnikiem dla zespołu z Leszna. Po tym czasie zarysowała się przewaga przede wszystkim w przygotowaniu motorycznym naszego przeciwnika. W pierwszej połowie raz po raz nasz rywal wykorzystywał "dziurawą" prawą stronę i groźnie atakował. Na szczęście większość akcji przerywali bardzo dobrze grający dziś w defensywie środkowi obrońcy. Mimo to nie ustrzegliśmy się utraty bramki w tej części gry i po akcji prawą stroną i dograniu piłki w pole karne nabiegający przeciwnik spokojnie umieścił piłke w siatce. W tej części gry wyszliśmy kilka razy z groźnymi kontrami, ale te w ostatniej chwili zostały przerwane przez obronę gości.

W drugiej połowie nasz rywal zdominował przebieg wydarzeń. Jednak mimo sporej przewagi w grze, poloniści nie dochodzili do czystych sytuacji bramkowych i dołożyli tylko jedną bramkę na dodatek po serii błędów naszych zawodników. Większość ataków podobnie jak i w pierwszej połowie skutecznie rozwiązywaliśmy  w defensywie. I to właściwie największy pozytywny aspekt dzisiejszego sparingu. Nasz rywal górował nad nami przygotowaniem motorycznym i obnażył braki w tym elemencie rzemiosła piłkarskiego. Zwycięstwo gości jak najbardziej zasłużone.