Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Bez punktów w Legnicy...

• autor: polarek31, 2013-05-22 22:56

Niestety w dzisiejszym dwumeczu z Miedzią Legnica , Polarowcy musieli 2 razy uznać wyższość rywala przegrywając swoje spotkania. Juniorzy Młodsi przegrali swój mecz 7:1 po honorowej bramce Piwowara  , zaś Starsi ulegli rywalom 3:1- na listę strzelców wpisał się Tychański..

Relacje przedstawiona na stronie Miedzi znajduje się pod adresem:

LDJS: Murawski – as w rękawie Huberta Łysego

2013_ldjs_polar_wroclaw.jpgOkazuje się, że Patryk Murawski jest zawodnikiem, który sam umie przechylić szalę zwycięstwa swojego zespołu. Napastnik Miedzi Legnica udowodnił to w pojedynku z Polarem Wrocław.   „Muri” pojawił się na placu gry w drugiej połowie i dał juniorom starszym cenne zwycięstwo, zdobywając dwa gole i wypracowując rzut karny.

Hubert Łysy w tym spotkaniu miał do dyspozycji wszystkich uprawnionych do gry w juniorach piłkarzy. W składzie pojawił się nawet trenujący ostatnio z pierwszym zespołem Przemysław Wichłacz. Zabrakło tylko Bartłomieja Kuśnierza. Miedź w swoim najmocniejszym z możliwych zestawieniu, jednogłośnie panowała na boisku. Mimo przewagi nasi zawodnicy nie mogli stworzyć zagrożenia pod bramką gości. Ci natomiast, wyprowadzili jedną szybką akcję i po pierwszej części prowadzili 1:0.

Naszym piłkarzom potrzebny był porządny wstrząs. Jak się okazało później, wystarczyło skorzystać z usług Patryka Murawskiego, który rozpoczął zawody na ławce rezerwowych. W 55 minucie popularny „Muri” obrócił się z piłką, zwiódł obrońcę i płaskim strzałem pokonał bramkarza. Drugi gol padł w 68 minucie. Murawski wyszedł sam na sam z golkiperem gości i został brutalnie faulowany w obrębie pola karnego. Jedenastkę pewnie wykorzystał Krystian Jajko.  Wynik meczu ustalił ponownie Murawski, który po prostopadłym podaniu od Kulikowskiego wykorzystał sytuację sam na sam.

Miedź pokonała Polar 3:1 i zdobyła trzy bardzo cenne punkty, które przedłużają szanse na zdobycie mistrzostwa LDJ w tym sezonie.

Miedź Legnica – Polar Wrocław 3:1 (0:1)