Szkolenie młodych adeptów idzie pełną parą!!!

• autor: polarfun, 2013-06-08 21:41

Od pewnego czasu nasze najmłodsze grupy szkoleniowe pękają w szwach. Mowa tu o żakach i orlikach. Do naszych trenujących grup dołączyły ostatnio nowe grupy żaków i orlików na Brochowie (po jednej grupie w każdej kategorii). Aktualnie w klubie trenuje ponad 80 żaków (chłopcy z roczników 2004 i młodsi) i blisko 60 orlików (2002 i 2003).

Jest nam niezmiernie miło poinformować również o efektach szkolenia. Nasz wychowanek Maciej Pałaszewski, który do końca czerwca przebywa na wypożyczeniu do Śląska Wrocław S.A. (występował w rundzie wiosennej w makrolidze juniorów młodszych) został powołany do reprezentacji województwa w roczniku 1998. Oto treść powołania:

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu informuje, że w dniach        26.06-06.07.2013 w Świdnicy i w Nowym Sączu   odbędzie się  zgrupowanie oraz Mistrzostwa Polski Reprezentacji Wojewódzkich U-98.

To nie koniec wyróżnień dla naszego zawodnika. W sierpniu tego roku Maciek weźmie udział w konsultacji szkoleniowej reprezentacji Polski U-15!!!

Maćkowi życzymy udanych występów i tego by rozsławiał nasz klub najlepiej jak potrafi.

Gratulujemy Maciek!