Plan sparingów juniorów starszych przed obozem

• autor: mi-ro-, 2013-07-14 14:42

Juniorzy starsi (zawodnicy Polaru i Ślęzy) swój pierwszy sparing rozegrają 27 lipca na Zakrzowie. Naszym przeciwnikiem bedzie zespół seniorów z Mirkowa (wicelider A klasy w ubiegłym sezonie). Następnie 3 sierpnia juniorzy starsi wyjadą do Leszna na sparing juniorami Polonii 1912. O koejnych sparingach będę informował na bieżąco.

Szczegóły dotyczące ropoczęcia treningów juniorów:

Zawodnicy Piotr Pałaszewski i Paweł Zasiadczyk rozpoczynają treningi z juniorami starszymi 24 lipca.

Zawodnicy Biernacki Jakub, Jurkowski Damian, Kucharski Daniel, Śliwiński Bartosz rozpoczynają okres przygotowawczy z drużyną juniorów młodszych 1 KS Ślęza Wrocław w dniach 28-29 lipca. Dokładny termin podany zostanie w najbliższym czasie.

Pozostali zawodnicy MKS Polar z rocznika 1997 oraz 1998 grający w ubiegłym sezonie w LDJM rozpoczynają przygotowania 7 sierpnia z trenerem Puksztą.