Obóz juniorów w Twardogórze

• autor: mi-ro-, 2013-08-04 20:16

Zbiórka zawodników wyjeżdżających na obóz do Twardogóry we wtorek o godz. 9.00 na stadionie Ślęzy Wrocław przy ul. Wróblewskiego. Proszę o zabranie należnej kwoty za udział w obozie. Każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania dokumentu ze zdjęciem oraz aktualnych badań lekarskich. Należy zabrać odpowiednią ilość sprzętu treningowego (spodenki, koszulki - dobrze jeśli każdy zabierze czerwoną, niebieską i białą oraz na wypadek deszczu dres i ortalion). Dodatkowo należy zabrać kąpielówki. Rzeczy i odzież codziennego użytku według własnego uznania. Powrót 12 sierpnia wieczorem.

Jeszcze dzisiaj pojawi się na stronie regulamin obozu, z którym każdy uczestnik ma obowiązek zapoznać się i przestrzegać go. Podpisany przez zawodnika regulamin (w przypadku zawodnika niepełnoletniego dodatkowo podpis rodzica) należy zabrać ze sobą na obóz. Poniżej link do dokumentu: