Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Ostatni sparing juniorów starszych

• autor: mi-ro-, 2013-08-17 18:44

Dzisiaj nasi juniorzy starsi zagrali sparing z juniorami starszymi Parasola. Nasz zespół odniósł zwycięstwo 3:2 (1:0) po bramkach Kireja, Gorczycy i Bienkiewicza.

Skład i realcja w rozwinięciu

Pomimo upalnego dnia tempo meczu było całkiem niezłe. Pierwszy kwadrans dość wyrównany bez sytuacji bramkowych. Nasz zespół jako pierwszy zdobył gola. Po asyście Bienkiewicza bramkę zdobył Kirej. Następnie gospodarze trzykrotnie stanęli przed dogodną szansą aby wyrównać, lecz za każdym razem strzały były niecelne. W odpowiedzi po idealnym prostopadłym podaniu Lebiody, Kirej ponownie stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale trafił w słupek, a dobitkę Cieślaka obronił bramkarz Parasola.

Drugą połowę od bramki Gorczycy, który z najbliższej odległości wepchnął piłkę do bramki po rzucie rożnym Kireja. Za kilkanaście minut było już 3:0 gdy po dograniu Kirej piłke do pustej bramki skierował Bienkiewicz. W końcówce gospodarze zdobywają dwie bramki po stałych fragmentach gry i mecz kończy się wynikiem 3:2. W naszej bramce z przymusu wystąpił dzisiaj Mateusz Salamaga bramkarz III ligowej Ślęzy. Nasi bramkarze w ten weekend muszą wspomóc zespoły seniorskie Polaru i Ślęzy.