Z Legnicy bez punktów

• autor: mi-ro-, 2013-08-29 07:38

MIEDŹ LEGNICA  4:3 POLAR/ŚLĘZA

W rozwinięciu skład i relacja,,,

Nasz zespół juniorów starszych otrzymał wczoraj kolejną porcję doświadczeń w LDJ. Mecz zakończył się nieznacznym zwycięstwem Miedzi 4:3, a jego przebieg to wzloty i upadki naszej drużyny. Najpierw dramatyczny początek spotkania, kiedy to nasi zawodnicy w 4 minuty stracili 3 bramki. Po takim nokaucie mało kto wierzył, że jesteśmy w stanie podnieść się. Najpierw jednak mecz powoli zaczął się wyrównywać, a w drugiej połowie zaczęliśmy zdobywać bramki. Pierwszą strzelił Wyglądacz Czarek po dograniu Filipa Bienkiewicza. Niestety szybka odpowiedź Miedzi i jest 4:1. Następnie znowu po asyście Bienkiewicza, Kirej Kamil przepięknym uderzeniem zdobywa drugą bramkę. Po tej bramce zespół ruszył zdecydowanie do ataku i po idealnym prostopadłym podaniu Milewskiego Radka, Bienkiewicz zostaje ścięty przez bramkarza w polu karnym. Czerwona kartka dla bramkarza Miedzi i rzut karny pewnie wykonany przez Bienkiewicza. Wynik 4:3. Zostały 3 minuty gry, zawodnicy Miedzi zaczęli bronić się rozpaczliwie wybijając tylko piłkę do przodu. Niestety zabrakło czasu na zdobycie wyrównującej bramki.