• autor: polarek31, 2013-09-01 13:08

MKS Oława 2:6 MKS Polar/Ślęza

Bramki strzelali: 3x Chaber, Pałaszewski, Bienkiewicz i Kaczmarek

poniżej skład i relacja...

Po emocjonującym meczu nasz zespół juniorów starszych po raz drugi w tym sezonie zwycięża w LDJ. Sam mecz do łatwych nie należał. Obfitował przede wszystkim w proste straty w naszej linii pomocy. Żaden z zespołów nie zdominował środka pola gry więc przez całe 90 minut mecz był szarpany z akcjami raz pod jedną bramką raz pod drugą. W pierwszej połowie odskoczyliśmy przeciwnikowi na 3:0 będąc wyjątkowo skutecznym: 2 bramki po pięknych uderzeniach Dawida Chabra i 1 po sytuacji 1x1 Piotra Pałaszewskiego. Mimo takiej przewagi Oława grała ambitnie i w przeciągu 2 minut (przed przerwą i tuz po przerwie) zmniejszyła wynik na 2:3. Po zdobyciu drugiej bramki oławianie rzucili wszystko na jedną szalę i raz po raz zagrażali naszej bramce, ale dobrze spisywał się Michał Poznański. Nasz zespół również miał swoje sytuacje. Po jednej z nich Chaber z bliska zdobył czwartą bramkę zaliczając tym samym hattricka. Mimo to Oława nie spuszczała z tonu i mecz do końca trzymał w napięciu. Dopiero w doliczonym czasie gry udało nam się dwukrotnie skontrować przeciwnika i w 91 min ( Filip Bienkiewicz) oraz 93 min (Kacper Kaczmarek) dołożyli kolejne trafienia.