Przegrana z Zagłębiem Lubin

• autor: mi-ro-, 2013-09-07 20:25

MKS POLAR/ŚLĘZA 0:4 ZAGŁĘBIE LUBIN

Nasi juniorzy starsi ulegli dzisiaj, wiodącemu w województwie w szkoleniu młodzieży, zespołowi Zagłębia Lubin. Wynik nie do końca odzwierciedla układ sił. Pierwsza połowa do momentu straty bramki ok. 30 min. to dość równa gra obu zespołów z dogodnymi sytuacjami na zdobycie gola. Dla nas najlepszą zmarnował Filip Bienkiewicz, który po wyjściu do prostopadłego podania znalazł się sam przed bramkarzem, ale zabrakło mu precyzji i  bramkarz czubkiem buta wybronił jego uderzenie. Po stracie bramki zespół trochę przygasł, a Przemek Salamaga uratował nas w końcówce przed stratą bramki broniąc intuicyjnie strzał głową przeciwnika.

Druga połowa to zdecydowane natarcie naszej drużyny i zepchnięcie do defensywy rywala. Niestety dzisiaj brakowało konsekwencji i spokoju pod bramką przeciwnika. Do tego strata drugiej bramki w dziwnych okolicznościach, najpierw lekkomyślne zagranie w środku pola, potem drybling w obronie zakończony wyjściem trzech lubinian na bramkę, następnie strzał gracza Zagłębia do pustej bramki z 4 metrów w poprzeczkę, a stojący przed nim na pozycji spalonej kolejny gracz lubinian, kieruje piłkę do naszej bramki. Sędzia liniowy nie połapał się w całej sytuacji i gola uznał. Nasz zespół grający praktycznie bez zmian nie wytrzymał w końcówce trudów meczu i przeciwnik z łatwością zdobył dwie bramki w 90 i 91 min. wygrywając dzisiejsze zawody.

Pomimo dość wysokiej porażki nasz zespół zaprezentował się dzisiaj z dobrej strony. Pozytywny obraz dzisiejszego występu drużyny zamazują jednak rażące indywidualne błędy (kolejny raz w tym sezonie!).

Skład:

Salamaga Przemek - Majewski Andrzej (k), Kaczmarek Kacper, Gorczyca Piotr, Stawiarski Arek, Milewski Radek, Traczyk Kornel (46' Omieljaniuk Konrad), Chaber Dawid, Bienkiewicz Filip, Pałąszewski Piotr, Fudali Dawid

autor: ~anonim 2013-09-07 22:20:54

avatar KIEDY BĘDĄ ZDJĘCIA Z TEGO MECZU ??