Mecz kl A

• autor: polarfun, 2013-10-13 17:55

MKS POLAR 4:0 LZS KRZYŻANOWICE

W rozwinięciu skład i relacja..

W meczu z ostatnim zespołem tabeli nikt nie zakładał innego rozwiązania niż zwycięstwo. Zespół seniorów wzmocniony juniorami, którzy w tej kolejce pauzowali był zdecydowanym faworytem. Niestety jeszcze przy wyniku 0:0 nasz środkowy pomocnik Milewski w 18 min otrzymuje drugą żółtą kartkę, (po zbyt pochopnej decyzji sędziego), osłabiając zespół. Wydawać by się mogło, że to skomplikuje sprawę zwycięstwa, zwłaszcza, że do momentu gry po 11 wcale nie było widać przewagi naszego zespołu, ale sytuacja ta spowodowała wyzwolenie sportowej złości i nim jeszcze Milu zdążył zejść do szatni, Bieszczad w zamieszaniu podbramkowym zdobywa pierwszą bramkę. Na 2:0 po uderzeniu z 18 m podwyższa Bienkiewicz. Przed przerwą zdobywamy 3 bramkę (ponownie Bieszczad). W drugiej połowie na boisku pojawiło się 6 nowych zawodników, co spowodowało, że właściwie nie było widać różnicy, że gramy w 10. W 55 min. Siewiera po indywidualnej akcji i przepięknym uderzeniu z ponad 20 m w samo okienko bramki ustala wynik meczu. Do końca nasz zespół kontrolował grę nie wykorzystując kilku dogodnych sytuacji na podwyższenie rezultatu.

Skład: Salamaga (46' Poznański), Kozicki (60' Stawiarski), Kulik (46' Traczyk), Wyglądacz (46' Omieljaniuk), Kaczmarek, Milewski, Bienkiewicz (60' Mingin), Wójcik (k), Szymański (46' Gorczyca), Siewiera, Bieszczad