MKS Polar Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 42, wczoraj: 151
ogółem: 1 214 806

statystyki szczegółowe

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Finałowy turniej żaków Polaru i Ślęzy - klasyfikacje

  • autor: polarfun, 2013-10-23 13:56

W ten weekend odbył się ostatni Finałowy turniej żaków o miano Najlepszego Zawodnika  i Bramkarza Zawidawia. W rozwinięciu wyniki i klasyfikacje końcowe z podziałem na kategorię 2005 oraz 2006 i 2007. Klasyfikacje końcowe dostępne są również w zakładce po lewej stronie.

Zwycięzcom gratulujemy!!

Równocześnie prosimy o zrozumienie w przypadku drobnych pomyłek z pisownią nazwisk lub ewentualnych pomyłek organizatorów. Dla klubów Ślęzy i Polaru był to zupełnie nowatorski cykl turniejów. Prosimy potraktować to jako nasz debiut. Najważniejsza była dla nas przede wszystkim dobra zabawa oraz wspaniała postawa i zaangażowanie wszystkich Zawodników i ich Rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Do wiosny!!!

PREZENTUJEMY KLASYFIKACJĘ OSTATNIEGO TURNIEJU ROCZNIKA 2006 I MŁODSI, ORAZ KLASYFIKACJĘ KOŃCOWĄ

                  ROCZNIK 2006 / 2007

KLASYFIKACJA III TURNIEJU (20.10.13):

 

1. Kacper Cielecki 114

2. Maciej Kiełkiewicz 107

3. Miki Jasek 106

4. Patryk Rachwalik 104

5. Milan Den Boer 103

6. Igor Kijewski 98

7. Remik Waszczyński 94

8. Wojciech Kaczkowski 90

9. Gabrysia Madej 84

10. Seba Den Boer 80

11. Wojtek Klint 78

12. Olek Okrzesik 61

13. Franek Korwin Kijuć 58

14. Maks Nowak 57

15. Eryk Grygorcewicz 57

16. Patryk Adamczyk 54

17. Kacper Bojdys 51

18. Juliusz Wysmyk 44

19. Dominik Haras 39

20. Madej Marek 38

21. Maciek Mielcarek 33

22. Brajan Łazarowicz 30

23. Marcel Partyka 19

24. Oskar Loho 9

 

---------------

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

1. Maciek Kiełkiewicz 330

2. Kacper Cielecki 288

3. Sebastian Den Boer 282

4. Kuba Koziróg 249

5. Remek Waszczyński 245

6. Milan Den Boer 236

7. Wojtek Klint 217

8. Patryk Adamczyk 214

9. Miki Jasek 185

10. Igor Kijewski 178

11. Patryk Rachwalik 177

12. Alek Okrzesik 176

13. Maks Nowak 169

14. Wojtek Kaczkowski 161

15. Mikołaj Jakszewski 158 

16. Kacper Bojdys 117

17. Gabrysia Madej 112

18. Eryk Grygorcewicz 111

19. Janek Szczepański 110

20. Dominik Haras 108

21. Patryk Solarski 106

Marcel Partyka 106

Franek Korwin-Kijuć 106

24. Hubert Grygorcewicz 103

25. Krzyś Kurowski 101

26. Adzia Grzesik 100

27. Filip Półbratek 98

28. Olek Ambrozik 97

29. Piotr Piskorz 94

30. Wojtek Wilanowski 92

31. Pola Solarska 89

32. Tomek Wilanowski 88

33. Damian Świrski 80

34. Błażej Bagiński 79

35. Tomasz Słowiński 77

    Paweł Tarnawski 77

    Igor Marczyk 77

38.Jaś Witczak 76

39. Alex Żygadło 74

40. Norbert Targoni 73

41. Michał Kubiński 71

    Wojtek Napora 71

42. Maks Petruczynik 67

43. Gabriel Stopa 66

    Piotr Chmielina 66

45. Hubert Janas 64

46. Tymin Grabarczyk 63

47. Brajan Łazarowicz 62

48. Kuba Tołkacz 60

    Olek Latuś 60

50.Filip Krakowczyk 59

51. Miłosz Knapik 56

52. Wiktor Wałkowski 55

53. Filip Selegrad 52

    Matylda 52

    Bartek Gwiazda 52

56. Ignacy Popow 50

57. Hubert Kurzeja 48

58. Juliusz Wysmyk 44

59. Kuba Stelmach 40

60. Konrad Osman 38

    Marek Madej 38

62. Oskar Loho 36

63. Maciej Mielcarek 33

64. Daniel Barański 31

65. Franek Karlin 28

66. Staś Kozubski 25

67. Filip Bobatow 13

--------------------------------------------------------------------------------------

                    ROCZNIK 2005

KLASYFIKACJA OSTATNIEGO TURNIEJU (20.10.13):

 

  1. Kuba Chołast 114

  2. Wiktor Ratajczak 97

  3. Paweł Przybyła 97

  4. Kamil Borowski 95

  5. Błażej Mendyk 88

  6. Wiktor Łebski 86

  7. Marcin Lubczyński 83

  8. Radek Walerowicz 83

  9. Paweł Giebel 83

  10. Kamil Łęcki 78

  11. Zuzia Frąckiewicz 75

  12. Piotr Walczak 73

  13. Kajtek Dec 71

  14. Natan Mitek 69

  15. Kuba Koziróg 62

  16. Mati Hampel 59

  17. Jurek Giedrojć 56

  18. Brajan Błaszczyński 51

  19. Bartek Kuriata 46

  20. Kamil Żmudziński 37

  21. Piotr Janicki 31

  22. Roy Molis 16

  23. Nikodem Woźniczko 12

  24. Tymek Dodak 10

 

 

 

 

Bramkarze:

1. Hubert Grygorcewicz 83

2. Mati Gryszkian 37

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PIŁKARZE

 

1.Kuba Chołast – 492

2.Mateusz Hampel – 419

3.Paweł Przybyła – 392

4.Piotr Walczyk – 386

5.Natanel Mitek – 384

6.Błażej Mendyk -  368

7.Paweł Giebel – 354

8.Brajan Błaszczyński – 342

9.Marcin Lubczyński – 329

10.Piotr Janicki – 327

11.Zuzia Frąckiewicz 290

12.Roy Molis – 261

13.Nikodem Woźniczko 244

14.Wiktor Ratajczak 243

15.Kamil Żmudziński 222

16.Adam Sukiennik 206

17.Kamil Borowski 195

18.Kajetan Dec 191

19.Dominik Pietnoczka 190

    Tymek Dodak 190

21.Kamil Łęcki 189

22.Wiktor Łebski 187

23.Błażej Mendelski 185

24.Radek Walerowicz 165

25.Alan Ściseł 162

26.Krzyś Podsiadło 161

27.Bartek Kuriata 155

28.Paweł Ryng 138

29.Oliwier Kudroń – 135

30.Kacper Sołoczyński 133

31.Igor Łaszczyński 130

32.Kuba Pigulski 128

    Tymek Ruśniak 128

34.Ignacy Czerniecki 127

35.Marcin Mleczak 123

36. Patryk Grzemiszka 113

37.Wiktor Humski 107

38.Tomek Ruszniak 84

39.Jaś Hajdukiewicz 77

40.Kornel Owsianny 63

41. Kuba Koziróg 62

42.Tomislaw Bensari 59

     Patryk Solarski 59

44.Wiktor Koc 56

    Jurek Giedrojć 56

46.Maciej Chybiński 50

47.Olek Jarczewski 47

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA - BRAMKARZE

 

1. Hubert Grygorcewicz – 184

2. Mati Gryszkian – 151

3. Jakub Papieski - 107

4. Oliwier Woźniczko - 68

5. Olek Jakszewski - 57


    • Komentarzy [1]
    • czytano: [964]
     

    autor: ~Orlik 2013-10-23 21:37:06

    avatar Kiedy można się spodziewać wyników rocznika 2004/2003?


    Dodaj swój komentarz

    Autor: Treść:pozostało znaków:

    Wyszukiwarka

    Reklama

    Najnowsza galeria

    Obóz Świdnica 2014
    Ładowanie...

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 31

    Buttony

    Statystyki drużyny