LDJ: remis z liderem na zakończenie jesieni 2013

• autor: mi-ro-, 2013-11-16 15:25

MKS POLAR/ŚLĘZA 2:2 GÓRNIK WAŁBRZYCH

Bramki: Traczyk Kornel, Omieljaniuk Konrad

Skład oraz relacja w rozwinięciu..

Prawdopodobnie przed meczem niejeden wziąłby wynik w ciemno, zwłaszcza po nienajlepszych ostatnio występach, ale po ostatnim gwizdku sędziego pozostał spory niedosyt. Zagraliśmy dobry mecz, w którym stworzylismy sporo sytuacji bramkowych wykorzystując tylko 2 znich. Ten mecz powinien zakończyć się naszym zwycięstwem. Górnik właściwie nie zagroził poważnie naszej bramce, a mimo to zdobył 2 gole, z czego wyrównującą bezpośrednio po dośrodkowaniu spod lini autowej. W naszym zespole zabrakło dzisiaj 3 zawodników ukaranych czerwonymi kartkami oraz kilku kontuzjowanych (ostatnie 10 minut meczu z konieczności na boku pomocy rozegrał Michał Poznański - nasz bramkarz) dlatego tym bardziej należy pochwalić zawodników za dobry występ. W dzisiejszym meczu wystąpił również Jaro Głodek, który powrócił do zespołu po prawie rocznej przerwie.

Skład:

Salamaga - Majewski (k), Wyglądacz, Gorczyca, Stawiarski, Pałaszewski, Chaber (62' Głodek), Traczyk (81' Poznański), Cieślak, Kirej, Omieljaniuk