Niedoceniony talent piłkarski z Wrocławia

• autor: polarfun, 2013-11-26 08:53

Jak zawiła może być droga młodego piłkarza do osiągnięcia celu może świadczyć przykład naszego byłego zawodnika.

Niezauważony i niedoceniony na własnym podwórku KAMIL MAŃKOWSKI - bo o nim mowa - sam zmaga się z tym, by spełniać swoje marzenia.

Więcej o sylwetce i losach naszego byłego juniora w rozwinięciu..

Kamil Mańkowski rocznikowo ciągle jest jeszcze juniorem,  w sezonie 2010/2011 przeszedł do naszego zespołu z drużyny FC Wrocław (wówczas grającego w lidze terenowej juniorów). W MKS Polar miał okazję grać w lidze dolnośląskiej z o 3 lata starszymi kolegami. Kamil strzelił dla Polaru sporo ważnych bramek dających wówczas utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pomimo, że był najmłodszy w drużynie, był wyróżniającym się zawodnikiem. W następnym sezonie zespół z Kamilem w składzie był czołowym zespołem ligi. Po 2 sezonach gry w juniorach i.. niestety przy braku zainteresowania Kamilem ze strony wrocławskich klubów, Polar zdecydował się na transfer 17-letniego Kamila do IV - ligowego zespołu Formacja Mostki. Z Kamilem w składzie zespół ten wywalczył awans do III - ligi. Kamil szukał nadal nowych wyzwań. Kończącą się jesień spędził w innym III - ligowcu, opolskiej Piotrówce.

Dzisiaj o Kamilu jest głośno ponieważ za swoją pracowitość, charakter i determinację otrzymał życiową szansę - wyjeżdża do Włoch, gdzie w najbliższym czasie weźmie udział w testach..

Zapraszamy do lektury wywiadu z Kamilem, który ukazał się na portalu onet.pl

Kamilowi życzymy powodzenia i wymarzonego sukcesu sportowego!!!!

autor: ~pepik 2013-11-26 21:44:22

avatar Trzymam mocno kciuki. Dla mnie i tak jestes top-em!