DEICHMANN sponsorem MKS Polar.

• autor: polarfun, 2014-02-05 17:55

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma DEICHMANN podjęła decyzję o wsparciu naszego klubu, Przedstawiciele firmy zainteresowali się dziećmi i młodzieżą trenującymi piłkę nożną w naszych zespołach. W tej chwili dopracowywane są szczegóły dotyczące umowy współpracy.

W rozwinięciu kilka informacji o naszym nowym sponsorze..

Deichmann – sieć sklepów obuwniczych, które znajdują się w: NiemczechAustriiDaniiTurcjiWielkiej BrytaniiCzechachSłowenii,SzwajcariiPolsceRumuniiBułgariiSzwecjiSłowacjiChorwacji na Litwie na Węgrzech, w HolandiiStanach Zjednoczonych i we Włoszech.

W Polsce Deichmann istnieje od 1997 roku i liczy ponad 200 sklepów.

Firma Deichmann powstała w 1913 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne i nadal pozostaje w rękach rodziny założycielskiej. Ponad stuletnia historia firmy ma swój początek w Essen, w samym sercu Zagłebia Ruhry. Dziś nadal znajduje się tu główna centrala Grupy. Firma Deichmann posiada obecnie ponad 3 200 sklepów w 22 krajach i zatrudnia ponad 32 500 pracowników na całym świecie.

Niektóre produkty Deichmann'a reklamował Oliver Kahn, bramkarz Bayernu Monachium.

źródło: Wikipedia

autor: ~rodzic 2014-02-08 17:13:22

avatar Super sprawa z tym sponsorem.

autor: ~rodzic 2 2014-02-10 10:43:42

avatar Spoko, liczymy na wsparcie naszych dzieci od nowego sponsora. Pozdrawiamy przedstawicieli Deichmanna