Obóz zimowy w Krośnicach

• autor: polarfun, 2014-01-16 22:41

Są jeszcze wolne miejsca na zimowy obóz sportowy dla dzieci w Krośnicach

MKS Polar Wrocław  w terminie od 17.0 do 24.02. 2014 r.organizuje obóz szkoleniowy dla grupy żaków, orlików i młodzików w Krośnicach (dolina Baryczy) w nowo powstałym Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym. Do dyspozycji Hala Sportowa, pokoje 3-4 osobowe z łazienkami, sala multimedialna , boiska ze sztuczną nawierzchnią. Oprócz zajęć treningowych proponujemy  warsztaty z języka angielskiego w formie multimedialnej( w mniejszych grupach, zajęcia codzienne), mecze sparingowe, zajęcia wieczorne w formie zabaw i gier.  Cena za obóz to: 750 zł ,zaliczka płatna do 30 grudnia w wysokości 150 zł , pozostała kwota do końca stycznia 2014 r. na konto : 72 1560 0013 2595 1153 9814 0003 lub u trenerów.

Osoby , które nie wpłacały zaliczki , a są zainteresowane wyjazdem na obóz proszone są o wpłatę całej kwoty na konto do końca stycznia.

Zebranie informacyjne odnośnie obozu odbędzie się 4 lutego (wtorek) o godz 19 w budynku klubowym na Zakrzowie .

Ośrodek położony jest ok 40 km od wrocławia , posiada bogatą bazę sportową (kompleks boisk ze sztuczną nawierzchnią, halę sportową) i turystyczno- krajoznawczą. Zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się w nowoczesnej sali multimedialnej , będą dopasowane do poziomu i umiejętności uczestników, prowadzone w max 15 osbowych grupach ( raz dziennie 60 min.) i będą miały formę warsztatów prowadzonych w  formie zabawowej  doskonaląc umiejętności jezykowe dzieci. Osoba prowadząca zajęcia ma doświadczenie w pracy z dziecmi , ma przygotowanie pedagogiczne i specjalistyczne. Zajęcia treningowe będą odbywały się w nowoczesnej hali sportowej, będą też organizowane turnieje , na które będą zaproszone okoliczne drużyny. Dzieci będą pod opieką trenerów Mks Polar Wrocław, wszystkie zajęcia oraz posiłki będą na terenie Ośrodka ( w Ośrodku nie będzie innych osób), zapewniamy również dodatkowe ubezpieczenie.

Galeria obiektów: