Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Minimalna porażka w pierwszym sparingu.

• autor: mi-ro-, 2014-02-09 21:23

W pierwszym swoim sparingu z wyżej notowanym przeciwnikiem nasi zawodnicy nieznacznie ulegli 3:4.

MKS POLAR 3 : 4 (2:1) Falko Rzeplin.

Więcej w rozwinięciu...

Przepraszamy gości z Rzeplina i tych odwiedzających naszą stronę za początkowo błędnie podany wynik sparingu (3:3).

Na dzisiejszy mecz trenerzy mieli do dyspozycji 18 zawodników (11 juniorów oraz 7 seniorów).

Do przerwy wynik 2:1 (Pałaszewski, testowany)) oraz kilka wybornych sytuacji do podwyższenia wyniku. W drugiej połowie szansę gry otrzymało trzech wyróżniających się juniorów młodszych oraz kolejny zawodnik testowany. Sam mecz był bardzo wyrównany z momentami przewagi jednego bądź drugiego zespołu.W pewnym momencie goście wyszli na prowadzenie 4:2 i wydawało się, że doświadczeni gracze z Rzeplina będą kontrolować grę. Tymczasem po ataku wysokim pressingiem pogubiła się obrona gości i po stracie piłki w okolicach pola karnego, Bieszczad technicznym strzałem ustalił wynik meczu. Przy wyniku 3:4 nie wiedzieć czemu sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla nas po faulu na Wyglądaczu. Kilku naszych zawodników pokazało się z bardzo dobrej strony. Pozytywnie należy ocenić występ juniorów młodszych oraz dwóch testowanych zawodników.

Skład: Fościak (debiut trenera młodzików) (Papierz) - Kozicki (Kamiński), Wyglądacz, Gorczyca (Lebioda), Majewski, Szymański, Traczyk (Omieljaniuk), Pałaszewski (Kluska), Płaza, Mingin (testowany 2), testowany 1, Bieszczad