Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Rodzinne Zawody Sportowe Żaków

• autor: mi-ro-, 2014-02-14 19:26

Dzisiaj w sali szkoły podstawowej nr 10 odbyły się rekreacyjne zawody sportowe dla żaków i ich rodzin. Zawody nastawione były przede wszystkim na dobrą zabawę, choć nie zabrakło w nich akcentów rywalizacji oraz także akcentów piłkarskich.

W naszej galerii znajdują się zdjęcia z dzisiejszej imprezy.

(przy okazji zapraszamy również do obejrzenia relacji wideo z towarzyskiej gry naszych żaków z orlikami z UKS Kiełczów Academy pod poniższym linkiem:

W rozwinięciu krótki opis z przebiegu zawodów...

Zawody podzielone były na 3 części:

1. Rozgrzewka ogólnorozwojowa.

2. Zabawy i gry na wesoło, w których to uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z szerokiego wachlarza sprawności fizycznej.
W zabawach pojawiły się elementy rzutu z wyskokiem (Rodzice), rzuty do celu, rzuty na odległość, rzuty do kosza.

3. Gry piłkarskie.
Pomimo, że zabawy i gry na wesoło sprawiły sporo frajdy biorącym w nich udział, to punkt 3 imprezy był tym najbardziej wyczekiwanym.
Rozpoczęliśmy od gry dzieci naprzeciw Rodzicom. Mała poprawka trenera do przepisów z piłki nożnej i szanse obu zespołów zostały wyrównane wink. Dlatego też byliśmy świadkami niezwykle zaciętego, trzymającego w napięciu pojedynku. W ostatniej minucie regulaminowego czasu Dzieciaki wychodzą na prowadzenie. Trener jednak doliczył 5 minut, w których to Rodzice postawili wszystko na jedną kartę i siłą woli wygrali ten mecz 3:2.

Imprezę zakończył rodzinny konkurs strzałów na celność, w której to dziecko występowało wspólnie z rodzicem.

W imieniu klubu dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w dzisiejszych zawodach. To był naprawdę udany początek ferii!!!