Filip Bienkiewicz debiutuje w seniorach Ślęzy Wrocław

• autor: polarfun, 2014-03-16 13:37

Praca z młodzieżą w naszym klubie już kolejny raz przynosi dobre efekty. Nasz zawodnik Filip Bienkiewicz jesienią grając w dolnośląskiej lidze juniorów starszych był najlepszym strzelcem drużyny zdobywając 12 bramek. Nie umknęło to uwadze trenerom Ślęzy Wrocław, wicelidera III ligi dolnośląsko-lubuskiej.
Filip w zimowym okienku transferowym zmienił klub i wczoraj zadebiutował w wyjazdowym meczu Ślęzy w Żarach przeciwko miejscowemu Promieniowi. Filip rozegrał drugą połowę meczu zaliczając asystę przy golu na wagę remisu.

Ciekawostką jest fakt, że pierwszym i ostatnim trenerem w młodzieżowej przygodzie Filipa z piłką jest Mirosław Rokosz, u którego Filip rozpoczynał swoją karierę w 2002 roku.

Filipowi gratulujemy udanego debiutu i życzymy spełnienia sportowych zamierzeń.

autor: ~0BSERWAT0R 2014-03-17 13:46:47

avatar Tak sobie patrze,analizuje i widze,ze ta "wspolpraca" to tylko w jedna strone działa!! Sleza TYLKO bierze, a nic nie chce dac!!(chodzi o zawodnikow). O co tu chodzi??

autor: ~WNIKLIWY 2014-03-22 18:48:12

avatar Ta analiza ciekawa. Na czym się opiera, bo chyba nie na faktach ? :)

autor: ~0BSERWAT0R 2014-03-22 20:51:18

avatar Na tym,ze do Slezy przeszli Molski,Mikuskiewicz,Bienkiewicz (z teraz grajacych w seniorach) wczesniej Weglarski - a do Polaru kto???

autor: ~0BSERWAT0R 2014-03-22 20:55:17

avatar ... o "stadionie" nie wspomnę :P

autor: ~WNIKLIWY 2014-03-23 16:30:05

avatar No to ta analiza obiektywna chyba nie jest do końca ;). Latem do Polaru aby juniorzy i seniorzy wystartowali około 12 zawodników(nie jestem pewien dokładnie). Teraz zostali Salamaga, Lebioda, Omielianiuk, poszedł teraz Szukalski i Grzyb via Bolesławiec. A Bienkiewicz to latem z Łodzi przyszedł i trenował głównie w Ślęzie a później wspólnie ustalono ze będzie jesienią grał w Polarze i dobrze dla niego i Polaru bo pomógł trochę :). Wrócił Węglarski i Mikuśkiewicz aby Polar mógł w zamian dostać jakies grosze lub zawodników. A Molski jest niestety kontuzjowany więc został żeby nie było, że wraca kontuzjowany, mogą być pewne nieścisłości bo pewnie nie wszystko wiem. pozdrawiam :)