W Polkowicach bez punktów

• autor: mi-ro-, 2014-03-23 18:32

KS POLKOWICE 3:0 MKS POLAR

W rozwinięciu skład i relacja..

Tym razem juniorzy starsi nie zapunktowali.
Zespół z Polkowic okazał się silnym rywalem. Mocnym punktem tej drużyny był bramkarz, broniąc przy wyniku 1:0 decydujące uderzenia, które powinny dać naszej drużynie punkty. Tak się jednak nie stało. Pomimo wysokiego wyniku, mecz do końca trzymał w napięciu. Nasi zawodnicy ambitnie dążyli do wyrównania. Dopiero w ostatnich minutach gospodarze zdobyli dwie bramki, które przypieczętowały ich sukces.
W naszej drużynie pojawiły się kolejne nowe twarze: napastnik Maciek Szukalski wypożyczony ze Ślęzy Wrocław oraz Tomasz Grzyb - zawodnik BKS Bolesławiec, który jesień również spędził w juniorach Ślęzy.
Obaj zawodnicy zagrali bardzo ambitnie, a Tomek - poza jednym, drobnym błędem - zaliczył udany występ.

Skład:

Salamaga Przemek - Majewski Andrzej (75' Biernacki Kuba), Grzyb Tomasz, Wyglądacz Czarek, Gorczyca Piotr, Pyrka Dominik (46' Kamiński Konrad), Traczyk Kornel, Omieljaniuk Konrad, Cięciwa Jakub, Pałaszewski Piotr, Szukalski Maciek (46' Zasiadczyk Paweł)