Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Porażka w 23 kolejce LDJ

• autor: mi-ro-, 2014-05-03 19:12

Trwa zła passa naszych juniorów. W dzisiejszym dniu lepsza od naszego zespołu okazała się Lechia Dzierżoniów wygrywając na Zakrzowie 4:1.
Honorową bramkę zdobył Biernacki Jakub po asyście Pałaszewskiego Piotra.

Jeszcze po pierwszej połowie mogliśmy mieć nadzieję na korzystny dla nas wynik. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie, przy bardzo pasywnej postawie zawodników w obrębie piątego metra. W pierwszej połowie przewaga Lechii była głównie w posiadaniu piłki, ale ta nie zamieniała się na sytuacje bramkowe.
Niestety wychodząc na drugą połowę zaliczyliśmy najgorsze 15 minut w rundzie wiosennej tracąc w tym czasie 3 bramki, co praktycznie pozbawiło nas szans na zdobycie choćby punktu. W ostatnich 30 minutach udało nam się zdobyć jedynie honorową bramkę, gdy tymczasem goście zmarnowali kilka wyśmienitych okazji na podwyższenie wyniku po przeprowadzanych kontratakach.
To już czwarta porażka z rzędu juniorów starszych. Mamy teraz tydzień czasu na to, żeby poporacować nad wyjściem z kryzysu i w następnym meczu koniecznie zdobyć punkty.