Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Zwycięstwo w Ząbkowicach

• autor: mi-ro-, 2014-05-10 22:16

Trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej zanotowali juniorzy starsi Polaru. W dzisiejszym wyjazdowym meczu pokonali rówieśnikow z Orła Ząbkowice 4:0.
Bramki zdobywali:
Omieljaniuk x2, Szukalski, Pałaszewski

W rozwinięciu relacja i skład oraz zdjęcia z meczu...

Nasz zespół kontrolował przebieg wydarzeń przez 90 minut gry. W pierwszej połowie niewiele działo się ciekawego. Gospodarze od pierwszych minut meczu postanowili grać "na zwłokę", opóźniając grę kiedy to było tylko możliwe. Brakowało w tej części skutecznego podania otwierającego drogę do bramki, a największe zagrożenie stworzone zostało po indywidualnych akcjach Traczyka. Po jednej z nich obrońca faulował Kornela w polu karnym, a skutecznym egzekutorem okazał się Konrad Omieljaniuk.
Druga połowa to już zdecydowane ataki naszego zespołu. Zaczęło wychodzić to co nie udawało się w pierwszej połowie - ostatnie podanie. I tak po kolei: 2 zmarnowane sytuacje sam na sam Szukalskiego, następnie Gorczycy, potem Cięciwy. Następny w kolejności Omieljaniuk swojej sytuacji nie zmarnował i zdobył drugą bramkę. Gospodarze odpowiedzieli sytuacją sam na sam z Salamagą, ale nasz bramkarz nie dał się pokonać.
Po raz trzeci przed swoją szansą po podaniu Pałaszewskiego stanął Szukalski i tym razem, Maciek zachował się zgodnie z powiedzeniem Do Trzech Razy Sztuka zdobywając 3 bramkę dla zespołu. W końcówce jeszcze jedno dobre podanie od Traczyka wykorzystał Pałaszewski ustalając wynik meczu.