Przekonywujące zwycięstwo trampkarzy

• autor: polarfun, 2014-05-17 22:54

Nasi trampkarze byli bezlitośni (podobnie jak i deszcz w dzisiejszym dniu) dla swoich przeciwników z Oławy zwyciężając 6:1 na własnym boisku.
Smaku temu zwycięstwu dodaje fakt iż nasz zespół cały mecz rozegrał w 10 gdyż kilku chłopaków nie stawiło się na mecz.
Niestety nieobecni nie wykazali się charakterem opuszczając dzisiejszy mecz z powodu.. złej pogody. Cóż, szkoda, bo zwycięstwo właśnie w taki dzień ma wyjątkowy smak.
Gratulacje dla bohaterów dzisiejszego sukcesu!!!
Bramki zdobywali: Stopa Artur x2, Ratajczak Eryk x2, Siódmiak Damian, Krzysiak Maciek

Zespół młodzików zremisował 1:1 z Akademia Piłkarska Oleśnica. Bramka: Chmielewski Dominik.
Tu sytuacja kadrowa również była kiepska. Nasz zespół cały mecz grał o 1 zawodnika mniej. Tym bardziej remis z przeciwnikiem który jest wyżej w tabeli niż my należy uznać za sukces.