Maciek Pałaszewski doceniony przez trenera Pawłowskiego

• autor: polarfun, 2014-05-30 22:41

Nasz wychowanek Maciek Pałaszewski, który w ubiegłym sezonie przeszedł do Śląska Wrocław został dostrzeżony przez sztab trenerski pierwszej drużyny. W poniedziałek Maciek trenował z zawodnikami ekstraklasowego Śląska. Poniżej zamieszczamy skrót z artykułu jaki ukazał się na oficjalnej stronie slaskwroclaw.pl:

(...) Rozstrzygnięcia 34. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pozwoliły odetchnąć Śląskowi, który w przyszłym sezonie jest już pewny gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. To doskonała okazja, by w składzie pierwszej drużyny sprawdzić młodych zawodników WKS-u.
W czasie dzisiejszej konferencji prasowej trener Tadeusz Pawłowski wspomniał o młodszych zawodnikach, którzy mają szansę na grę w pierwszej drużynie Śląska Wrocław. Maciej Pałaszewski, Mariusz Idzik i Kamil Dankowski trenowali dziś z zawodnikami podstawowego składu i bardzo możliwe, że zostaną włączeni do meczowej osiemnastki na spotkanie z Jagiellonią Białystok.
Maciej Pałaszewski (na zdjęciu z lewej) trafił do Akademii Śląska Wrocław dwa lata temu - wcześniej reprezentował barwy Polaru Wrocław. Najczęściej grywa w środku pomocy, gdzie świetnie potrafi wywiązywać się z roli klasycznej „10”. (...)

Maciek to kolejny przykład bardzo dobrej pracy z młodzieżą w naszym klubie, gdzie przede wszystkim stawia się na indywidualną pracę z zawodnikiem. Przypomnijmy, że inny nasz wychowanek Dariusz Góral debiut w ekstraklasie zaliczył w 2010 roku pod wodzą trenera Ryszarda Tarasiewcza.

Mocno trzymamy kciuki za Maćka i wierzymy, że jego debiut jest już całkiem bliski. Maciek w kwietniu tego roku skończył 16 lat więc jego debiut w ekstraklasie byłby wydarzeniem na skalę ogólnopolską.

Powodzenia Maciek!!

zdjęcie oraz wybrane cytaty pochodzą ze strony slaskwroclaw.pl

autor: ~BullEye 2014-05-24 10:53:53

avatar Zawsze piszecie o wychowankach którym się powodzi w innych klubach ale tak naprawde zastanówcie się w czym w im pomogliście. Tak naprawde to oni sami sobie zasłużyli na to gdzie są, a wy w ich szkoleniu mieliście znikomy wpływ. Trening prowadzone w Polarz raczej stopowały ich talent, a nie rozwijały. W niektórych przypadkach możnemy powiedzieć, iż nawet zawodnicy stali w miejscu. Szkolenie jest na bardzo niskim poziomie. I nie wrzucajcie przykładów zawodników którzy grają/grali w wyższych ligach gdyż podsumuwując nie zagrali oni zbyt wiele minut na boisku.

autor: polarfun 2014-05-25 23:15:51

Profil polarfun w Futbolowo BullEye po co te złośliwości?Zazdrościsz, bo Twój klub nie ma czym się pochwalić?
W każdej dziedzinie życia talent potrzebuje żeby nim pokierować. Nie inaczej jest w piłce. Może Cię to boli,ale w Polarze są ludzie, którzy robią to dobrze.
Twoja wypowiedź o treningach w naszym klubie jest żenująca i uwłacza nie nam, ale wszystkim klubom wrocławskim, bo skoro z Polaru pomimo jak to piszesz o tym "stopowaniu" zawodnicy jednak przedostają się na dobry poziom seniorski, a nawet trafiają do kadry Śląska SA to co napiszesz o szkoleniu w innych klubach z Wrocławia?
Na czym opierasz swoje wnioski na temat szkolenia w naszym klubie? Masz jakieś konkretne dane? Bo My mamy i o nich piszemy.
Twój komentarz został opublikowany, żeby pokazać "bardzo niski poziom" z jakiego wystartowałeś do dyskusji

autor: ~Obserwator 2014-05-28 07:21:06

avatar Wchodze,czekam,czytam ,ale widze,ze chyba BullEye zakonczyl temat i nie chce go rozwinac :P Szkoda, moglo być ciekawie.Moze cow "wie" więcej ;)

autor: ~Open-minded. 2014-05-28 19:46:50

avatar Sam jesteś Cow. BullEye to środek tarczy w dart. A nie oko byka jak zapewne myślałeś/łaś.

autor: ~Obserwator 2014-05-29 12:15:02

avatar Open-minded,nie bądź taki filozof kawiarniany!!! Nie domysliles się w swojej "yntelygencyji",ze po prostu wystopila literowka i miało być: COS????
No coz,jakie szkolnictwo takie myslenie (dla jasności chodzi o ostatnie 15 lat).Panie "open-minded" :P

autor: ~k.Wyglądacz 2014-05-31 20:09:46

avatar A czy ktoś pogratulował " młodemu" Maciek ja Ci gratuluje sorry że dopiero teraz .On gra piłkę nożną a nie w rzutki to wiadomość dla zgniłego jaja.