Feralny weekend naszych drużyn

• autor: polarfun, 2014-06-09 11:34

Ten weekend z pewnością nie będzie miło wspominany w naszym klubie.

Zespół seniorów przegrał wysoko 7:2 z Bumerangiem Wrocław.

Więcej w rozwinięciu..

Z przebiegu gry nie zanosiło się na to, że mecz zakończy się wysoką porażką. Niestety 2 pomyłki sędziowskie miały znaczący wpływ na końcowy wynik. Najpierw zaliczona została pierwsza bramka po wyraźnym spalonym, następnie przy stanie 3:2 sedzia "pospieszył się" z decyzją pokazując w niegroźnej sytuacji czerwoną kartkę naszemu obrońcy Andrzejowi Skrzydło. Grając w 10 nasz zespół próbował gonić wynik, ale w końcówce po 4 strzelonej bramce przez gospodarzy zabrakło sił. Rywal dołożył z łatwością kolejne bramki i mecz zakończył się wysoką przegraną.

----------------------------------

Juniorom starszym nie udało się rozegrać ostatniego meczu. Zespół nie wyjechał na mecz z przyczyn niezależnych od nas. Tym samym nasi juniorzy zakończyli rozgrywki na 10 miejscu prezentując się z bardzo dobrej strony w końcówce sezonu.

-----------------------------------

Juniorzy młodsi pojechali na mecz Głuchowem. Pomimo tego, że stawili się na miejscu o wyznaczonej godzinie (wraz z sędziami tego spotkania) mecz nie odbył się. Po rozmowach telefonicznych okazało się, że nasza drużyna juniorów młodszych została wycofana z rozgrywek. Powodem było przyznanie (w ubiegłym tygodniu) walkowera dla drużyny Śląska Wrocław za pierwszą kolejkę wiosenną! Przypomnijmy, że goście (Śląsk) nie stawili się o wyznaczonej godzinie na to spotkanie i w pierwszej decyzji WG DZPN to nasz zespół wygrał walkowerem. Po odwołaniu ze strony Śląska to właśnie Śląsk otrzymał 3 pkt walkowerem. Dla nas oznacza to koniec uczestnictwa w rozgrywkach gdyż jest to 3 walkower w sezonie. Szkoda, że decyzja zapadła tak późno, gdyż od spotkania ze Śląskiem nasz zespół rozegrał prawie całą rundę wiosenną 2 razy wygrywając i 2 razy remisując i miał realne szanse na pozostanie w tej klasie rozgrywkowej.

autor: ~bj 2014-06-09 20:51:29

avatar kto strzelil dla seniorow

autor: ~Kibic 2014-06-11 21:44:48

avatar Witam, mecz seniorów w ogóle sie odbedzie w niedziele?? przeciesz tam juz nie ma kto grac , mam nadzieje ze zostanie druzyna wzmocniona chłopakami z LDJki w tych ostatnich dwoch meczach.