Mundialowy wynik seniorów

• autor: polarfun, 2014-06-24 08:09

W ostatnim meczu seniorów MKS Polar padł wysoki wynik. Orzeł Prusice i Polar na koniec sezonu uraczyli kibiców 8 bramkami. Wynik 5:3 dla Orła, Nasz zespół objął dwubramkowe prowadzenie na początku meczu i miał swoje szanse na "dobicie" rywala marnując kilka wyśmienitych okazji do podwyższenia wyniku. Niestety w miarę trwania meczu górę wzięła przewaga fizyczna gospodarzy ( w naszym zespole zagrało 2 juniorów młodszych) i stopniowo zaczęli odrabiać straty.
Wysoki wynik, pomyłki sędziów (ostatnia bramka dla Orła z wyraźnego spalonego, nieprzyznany ewidentny rzut karny dla nas) sprawiły, że kibice mogli poczuć atmosferę rozgrywanych właśnie Mistrzostw, zwłaszcza, że poziom meczu całkiem niezły, choć minimalnie gorszy od meczów rozgrywanych w Brazylii ;)

autor: ~Obserwator 2014-06-29 14:13:20

avatar A jakies pochwaly albo skarcenia poszczegolnych graczy?? Przeciez ktos sie wyroznil, ktos "olal" zespol, druzyne irp,itd :P Na innych stronach klubowych to funkcjonuje,tutaj NIE :P