Kornel Traczyk w barwach Ślęzy Wrocław

• autor: polarfun, 2014-09-11 13:48

Nasz zawodnik Kornel Traczyk w miniony weekend zadebiutował w barwach Ślęzy Wrocław.

Ten wielce utalentowany zawodnik dołączył do naszego klubu w wieku trampkarza i od razu zaczął grać w lidze dolnośląskiej juniorów. Po 4 latach występów na tym szczeblu rozgrywek przyszedł wreszcie czas na spróbowanie swoich sił w piłce seniorskiej. Od ponad roku Kornel był bacznie obserwowany przez sztab Ślęzy Wrocław. Pod koniec sierpnia kluby Polar i Ślęza zgodnie uznały, że dalsza gra Kornela na etapie juniora powinna się zakończyć i tym samym Kornel w kilka dni po zmianie barw zadebiutował w III lidze.

Debiut okazał się wymarzony. Kornel wszedł od początku drugiej połowy meczu z KP Brzeg Dolny i zdobył piękna bramkę przypieczętowującą zwycięstwo.

Cieszy nas to, że kolejny już zawodnik w ostatnim czasie, przyczynia się do promocji klubu MKS Polar i jest przykładem na to, że praca wykonywana w naszym klubie przynosi dobre efekty.

Jesteśmy przekonani, że Kornel szybko będzie pokonywał kolejne szczeble seniorskiej piłki i będzie o nim głośno w niedługim czasie!!!