I jesienny turniej Skrzatów, Żakówi Orlików

• autor: polarfun, 2014-09-22 10:26

W miniony weekend nasz klub zorganizował I jesienny turniej dla naszych najmłodszych pociech.
Jak zawsze nasze dzieciaczki mogły pograć sobie do woli bez liczenia punktów i jakichkolwiek statystyk.

Tradycyjnie na koniec całej imprezy swój mecz rozegrali Rodzice naszych zawodników. Tu już nie było tak łatwo, choć też przyjemnie. Duch rywalizacji ogarnął każdego uczestnika meczu, dzięki czemu byliśmy świadkami niesamowitego widowiska z pięknymi akcjami i masą bramek.
Nie wierzycie? Wszystko jest udokumentowane na zdjęciach - zapraszamy do obejrzenia ich w naszej galerii.. smiley

autor: ~Michał 2014-09-22 21:14:38

avatar Świetnie, tylko czemu wcześniej nie było informacji podanej przez trenera lub na stronie - może byłoby więcej dzieci.