Orliki na Olimpijskim

• autor: mi-ro-, 2014-09-28 22:45

Dzisiaj na Stadionie Olimpijskim chłopcy z rocznika 2005 zagrali swój pierwszy turniej w kategorii orlik. Z racji tego, że w tej kategorii wiekowej występuje również rocznik 2004 przed naszymi zawodnikami stoi nie lada wyzwanie gdyż większość meczów będą musieli rozgrywać z ekipami starszymi o rok. Tak też było i dzisiaj.
Nasi zawodnicy podzieleni zostali na 2 zespoły. Oba spisały się bardzo dobrze. Nasz I zespół był nie do zatrzymania zwyciężając prawie w każdym meczu. Drugi zespół nie odniósł zwycięstwa ale wiekszość pojedynków skończyło się minimalną porażką. Pamiętajmy jednak, że wynik jest sprawą drugorzędną w tej kategorii wiekowej. Liczą się za to zaangażowanie i stałe podnoszenie swoich umiejętności. A z tym nie ma akurat najmniejszego problemu w naszej ekipie.

W dzisiejszym turnieju wystąpili:

Giebel Paweł, Błaszczyński Brajan, Grzemiszka Patryk, Janicki Piotr, Klint Wojtek, Koziróg Jakub, Lubczyński Marcin, Majewski Gaweł, Przybyła Paweł, Ratajczak Wiktor, Walerowicz Radek, Wicha Piotr, Żmudziński Kamil.

Strzelcy bramek:
Lubczyński Marcin x6, Wicha Piotr x3, Przybyła Paweł x3, Ratajczak Wiktor x2, Walerowicz Radek, Giebel Paweł,

Zawodnicy wyróznieni przez organizatorów:
Grzemiszka Patryk, Koziróg Jakub, Lubczyński Marcin, Przybyła Paweł

Wielkie gratulacje!!!

Wkrótce w naszej galerii ukażą się zdjęcia z turnieju.