Galerie z ostatnich wydarzeń sportowych.

• autor: polarfun, 2014-10-13 23:04

W naszej galerii znajdują się nowe zdjęcia z ostatnich wydarzeń sportowych naszych najmłodszych pociech.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z wewnętrznego turnieju orlików, któy odbył się w dniu 9 października na boisku orlik przy SP nr 10.

Również zamieściliśmy dla Was zdjęcia z niedzielnego meczu II drużyny młodzików, który rozegrany został na głównym boisku na Zakrzowie.

Życzymy miłego oglądania!!!

Życzymy miłego oglądania!!!