Pierwze zwycięstwo LDJ

• autor: mi-ro-, 2014-10-31 14:36

W dzisiejszym meczu juniorzy MKS Polar występujący w dolnośląskiej lidze juniorów starszych odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo.

Wygrali z zespołem Szczyt Boguszów Gorce 4:1.
Bramki zdobyli: Ostros, Stopa x2, Pałaszewski

autor: ~Kibic 2014-11-01 21:09:36

avatar Przypominam, że przy 4 golu asystował Biernacki

autor: ~kororp 2014-11-01 23:56:45

avatar gratulacje, spokojnie dograjcie jesien, bez zalamywania. do wiosny trzeba sklad uzupelnic o 4-5 zawodnikow, moze w terenowce ze dwoch najlepszych mozna znalezc. byly mecze ze przegrywaliscie po wyrownanej walce, ale jak nie ma lawki rezerwowych to nawet najlepszy trener nic nie zdziala. Na pewno stac was na walke o utrzymanie ldj wiosną.

autor: ~obserwator 2014-11-16 17:31:28

avatar oby filary drużyny nie poodchodziły bo będzie bardzo ciężko. w dwóch ostatnich meczach widać brak środkowego obrońcy który trzyma drużynę pod grą. Smutna prawda jeden zawodnik a tak dużo wnosi do gry.

autor: ~Hmmmmmmmm 2014-11-17 15:21:01

avatar Obserwator - nie przesadzaj :P w innych meczach gral i np. ze strzegomiem przyjeli jeszcze wiecej niz ze slaskiem czy lubinem!!!! W tej druzynie nie ma "chemii"!!! Klub nic nie robi,zeby bylo lepiej takze na pewno pouciekaja Ci co chca cos zrobic i pograc dalej. I wcale mnie to nie dziwi! Ten klub przez dzialaczy jest juz w stanie AGONII!!!Seniorow "polozyli", LDJ "poloza" i tylko napis THE END sie wyswietli za rok :/