Zwycięstwo juniorów LTJ w ostatnim meczu jesieni

• autor: mi-ro-, 2014-11-22 17:13

Zespół juniorów MKS Polar występujący w klasie terenowej juniorów starszych wygrał z Zorzą Wilkszyn 4:1.
Drużyna wzmocniona została dzisiaj kilkoma juniorami występującymi w klasie LDJ.
Sam wynik powinien być dużo wyższy. Polar posiadał przewagę w przeciągu całego meczu lecz zespół grał wyjątkowo nieskutecznie. Nasi zawodnicy nie wykorzystywali stwarzanych sytuacji, a kilka razy spudłowali będąc parę metrów od bramki przeciwnika.
Mecz dodatkowo "ożywił" sędzia spotkania, którego decyzje pewnie na długo pozostaną niewyjaśnioną tajemnicą dzisiejszego meczu.
W drugiej połowie meczu byliśmy również świadkami niecodziennej sytuacji kiedy to pojedynek na pięści stoczyło dwóch zawodników drużyny gości. Obaj otrzymali kartki, z czego ten bardziej agresywny w kolorze czerwonym.

Bramki dla Polaru zdobywali:
Konrad Wolak, Cezary Wyglądacz x2, Przemysław Piech