Aktualności

Przegrana w sparingu.

• autor: mi-ro-, 2015-02-22 23:41

Zespół juniorów MKS Polar rozegrał kolejny mecz sparingowy.
W towarzyskim spotkaniu z juniorami Ślęzy przyszło nam uznać wyższość naszych przeciwników, którzy zwyciężyli 4:1 (bramka: Ostros Paweł)
Wprawdzie to my wyszliśmy na prowadzenie 1:0 po ładnej akcji, lecz dzisiaj swój dzień miał zawodnik Ślęzy Chodorski, który w pierwszej połowie po 3 indywidualnych akcjach dał swojej drużynie prowadzenie 3:1.
W drugiej połowie nasz zespół dążył do zdobycia kontaktowej bramki. Były ku temu idealne okazje lecz żadna z nich nie została wykorzystana. W końcówce Ślęza dorzuciła jeszcze jedną bramkę wygrywając zasłużenie 4:1.

Najbliższy trening: wtorek zbiórka o godz. 18.00 na Zakrzowie

Skład w rozwinięciu

W meczu zagrali:

Swół Maciej - Iliszczuk Yuri, Biernacki Jakub, Krzysiak Maciej, Brodko Tomasz, Kamiński Konrad, Zińczuk Jakub, Wiśniewski Patryk, Pałaszewski Piotr, Pyrka Dominik, Stopa Artur, Opanansenko Dima, Ostros Paweł, Edelbauer Chrystian, zawodnik testowany