Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Znowu remis

• autor: mi-ro-, 2015-02-28 19:23

W kolejnym sparingu juniorzy MKS Polar (LDJ) uzyskali po raz drugi remis 2:2. Bramki zdobyli: zawodnik testowany i Mateusz Żabski

Tym razem rywalem był zespół z ligi okręgowej juniorów KS Łozina. Teoretycznie rywal słabszy, bo z niższej ligi, ale za to  po rozgrywkach jesiennych znajdujący się na wysokim 3 miejscu.
Nasz zespół, ciągle jest w fazie budowania i dzisiaj mieliśmy okazję zobaczyć kilku nowych zawodników.
Oczywiście wynik jest najmniej istotną sprawą, choć pewnie najbardziej interesującą dla kibiców. Dlatego też należy wspomnieć, że Polar już w pierwszej połowie powinien przypieczętować swoją przewagę bramkami. Niestety udało się zdobyć tylko jednego gola. W drugiej połowie gra nie miała już takiej płynności. Do tego 2 stracone bramki po sporych błędach naszych zawodników i do końca meczu musieliśmy gonić wynik. Udałosię to na 10 minut przed końcem spotkania kiedy to wyrównującą bramkę zdobył Mateusz Żabski po dośrodkowaniu Konrada Kamińskiego.

Najbliższy trening odbędzie się w poniedziałek 2 marca na boisku sztucznym przy ul. Inflanckiej. Zbiórka zawodników o godz. 17.45

Skład w rozwinięciu..

Maciej Swół, Biernacki Jakub, Brodko Tomasz (k), Ostros Paweł, Krzysiak Maciej, Kamiński Konrad, Żabski Mateusz, Mazurok Serhii, Iliszczuk Yurii, Pyrka Dominik oraz 5 zawodników testowanych, gościnnie wystąpił również nasz były kapitan LDJ Majewski Andrzej