Porażka w ostatnim sparingu

• autor: mi-ro-, 2015-03-15 20:02

W swoim ostatnim sparingu juniorzy MKS Polar ulegli drugiemu zespołowi seniorów Wratislavii 2:1.

Tym razem nasz zespół przegrywał 2:0 do przerwy i całą drugą połowę próbował odrobić straty. Udało się zdobyć 1 bramkę po ładnej zespołowej akcji.

Stan murawy powodował, że gra była chaotyczna i w wielu momentach decydował przypadek. Przez to sam mecz był z gatunku tych nieciekawych. Nasi zawodnicy popełnili sporo indywidualnych błędów (wiele z nich to nadmierne "holowanie" piłki powodujące ryzyko jej straty). To właśnie po dwóch prostych błędach indywidualnych w polu karnym Wratislavia zdobyła obie bramki, które ostatecznie dały zwycięstwo w dzisiejszej "kopaninie".

W drugiej połowie w naszym składzie pojawili się Yantsov Vladek i Wyglądacz Czarek. Obaj zawodnicy po raz ostatni zagrali dzisiaj w barwach MKS Polar. Był to ich pożegnalny występ, o który zabiegali osobiście u swoich nowych pracodawców.

Czaro - nasz wieloletni kapitan i podpora defensywy został niedawno zawodnikiem III ligowej Ślęzy Wrocław i już tydzień temu zadebiutował w oficjalnym meczu Ślęzy, rozgrywając całe spotkanie pucharowe.

Vladek został zawodnikiem I ligowego zespołu Dolcan Ząbki. Tym samym Vladek będzie rozwijał swój talent trenując z I - ligową drużyną, i regularnie występując w rezerwach tego klubu.

Obu zawodnikom dziękujemy za wszystkie występy w Polarze i życzymy poprzez grę w swoich nowych klubach jak najszybszego wejścia na kolejne szczeble sportowej kariery.

Najbliższy trening:
wtorek, 17.03. - zbiórka o godz. 16.45 na Zakrzowie

autor: ~Obserwator 2015-03-16 17:01:09

avatar Powodzenia Vladku i Czarku w nowych klubach, miejmy nadzieje ze za niedługo będzie o chłopakach głośno !